Klub Brydżowy " Zabobrze " *****************Jelenia Góra  
 
  2.Turnieje klubowe 21.11.2017 05:58 (UTC)
   
 

kliknij na numer pary, aby obejrzeć historię
m-ce para wk okręg klub wynik % PKL
1 8 Zbigniew Skórecki 3.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 59.72 3
Włodzimierz Kubas 2.0 Stow. Klub Log. Piechowice
2 1 Krzysztof Baranowski 1.5 DS   58.33 2
Marcin Rój 0.5 KB Zabobrze Jelenia Góra
3 7 Włodzimierz Jaszczuk 0.5 DS   57.41 1
Marek Trafała   NZ
4 2 Jerzy Romańczyk 5.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 53.70 1
Marian Najmrodzki 0.5  
5 5 Stanisław Cygan 1.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 53.24 1
Zbigniew Wróblewski 0.5
6 10 Bogdan Nowakowski 3.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 48.15  
Adam Szuszkiewicz 1.0 Stow. Klub Log. Piechowice
7 9 Maciej Chojnacki 4.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 45.37  
Ryszard Menzfeld 5.0
8 4 Zdzisław Niemirski   NZ   44.44  
Andrzej Jabłonowski  
9 6 Halina Pietrzykowska 1.5 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 43.52  
Tadeusz Pogwizd 4.0 MKS Nysa I Zgorzelec
10 3 Tadeusz Janeczek 3.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra 36.11  
Mariusz Kołodziejczuk   NZ  

Pajączek klubowy 1.09

 

 

m-ce

para

info

wk

okręg

klub

wynik %

PKL

1

3

Krzysztof Baranowski

 

1.5

DS

 

62.96

3

Marcin Rój

 

0.5

KB Zabobrze Jelenia Góra

2

8

Marian Najmrodzki

S

0.5

DS

 

56.79

2

Kazimierz Radomski

 

 

NZ

3

10

Bogdan Nowakowski

S

3.0

DS

KB Zabobrze Jelenia Góra

51.85

1

Adam Szuszkiewicz

M

1.0

Stow. Klub Log. Piechowice

4

7

Maciej Chojnacki

 

4.0

DS

KB Zabobrze Jelenia Góra

51.23

1

Ryszard Menzfeld

S

5.0

5

6

Marian Hutnik

 

 

NZ

 

49.38

1

Andrzej Jabłonowski

 

 

6

2

Wacław Rój

S

1.0

DS

KB Zabobrze Jelenia Góra

48.77

 

Ryszard Dynowski

 

 

NZ

 

7

5

Włodzimierz Kubas

S

2.0

DS

Stow. Klub Log. Piechowice

44.44

 

Jarosław Kuźniar

 

1.5

8

4

Zdzisław Klimczak

 

3.0

DS

MKS Nysa III Zgorzelec

43.21

 

Zdzisław Niemirski

 

 

NZ

 

9

1

Zbigniew Wróblewski

 

0.5

DS

KB Zabobrze Jelenia Góra

41.36

 

Stanisław Cygan

S

1.0

wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b ,l

 


Turniej klubowy 4.09

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   2 Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260  280.00 58.33   3
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  2   1 Wacław Rój            1.0 DS 13784  246.00 51.25   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  3   3 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  237.00 49.38   1
        Marcin Rój             .5 DS 16795
  4   5 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  232.00 48.33
        Kazimierz Radomski        NZ      
  5   6 Nowakowski/Simko      3.0 DS 09631  225.00 46.88
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  6   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  220.00 45.83
        Zbigniew Wróblewski    .5 DS 16796
                            -----
                  Suma WK =  19.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480


Turniej klubowy 28.08

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   272.00 56.67   3
        Zbigniew Wróblewski    .5 DS 16796
  2   6 Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631   255.00 53.13   1
        Adam Szuszkiewicz     1.0 DS 14060
  3   5 Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260   250.00 52.08   1
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  4   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726   244.00 50.83  
        Marcin Rój             .5 DS 16795
  5   2 Zdzisław Niemirski        NZ         233.00 48.54  
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  6   3 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736   186.00 38.75  
        Tadeusz Kusik             NZ      
                            -----
                  Suma WK =  18.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480


Turniej klubowy 21.08

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  246.00 54.91   2
        Marcin Rój             .5 DS 16795
  2   8 Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631  243.00 54.24   1
        Adam Szuszkiewicz     1.0 DS 14060
      5 Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495  243.00 54.24   1
        Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569
  4   3 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  222.00 49.55   1
        Kazimierz Radomski        NZ      
  5   2 Zbigniew Wróblewski    .5 DS 16796  215.00 47.99  
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  6   6 Mirosław Stankiewicz      NZ        212.00 47.32  
        Marek Trafała             NZ      
  7   4 Zdzisław Niemirski        NZ        187.00 41.74  
        Zdzisław Zasiadły         NZ      
                            -----
                  Suma WK =  16.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 7.08

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   3 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  297.00 61.88   2
        Marcin Rój              .5 DS 16795
  2   1 Maria Cygan                NZ        254.00 52.92   1
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  3   6 Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631  241.00 50.21   1
        Adam Szuszkiewicz      1.0 DS 14060
  4   5 Marian Hutnik              NZ        220.00 45.83
        Zdzisław Zasiadły          NZ      
  5   2 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  217.00 45.21
        Tadeusz Kusik              NZ      
  6   4 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569  211.00 43.96
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  10.5
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   480

Turniej klubowy 4.08

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   4 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  107.00 63.69   3
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  2   3 Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260   97.00 57.74   2
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  3   1 Marian Hutnik             NZ         94.00 55.95   1
        Zdzisław Zasiadły         NZ      
  4   2 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569   88.00 52.38   1
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   8 Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631   86.00 51.19
        Adam Szuszkiewicz     1.0 DS 14060
  6   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726   76.00 45.24
        Marcin Rój             .5 DS 16795
  7   7 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559   69.00 41.07
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  8   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   55.00 32.74
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  29.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 31.07

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   1 Tadeusz Cymbalista     4.0 DS 06559   94.00 55.95   3
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  2   5 Jerzy Romańczyk        5.0 DS 01604   90.00 53.57   2
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  3   2 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726   89.00 52.98   1
        Marcin Rój              .5 DS 16795
  4   3 Mariusz Kołodziejczuk      NZ         87.00 51.79   1
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  5   6 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228   86.00 51.19
        Zbigniew Wróblewski     .5 DS 16796
  6   7 Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260   83.00 49.40
        Ryszard Menzfeld       5.0 DS 01495
  7   8 Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631   79.00 47.02
        Adam Szuszkiewicz      1.0 DS 14060
  8   4 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569   64.00 38.10
        Zdzisław Niemirski         NZ      
                             -----
                   Suma WK =  30.5
             100% rozdania =     6
             100% turnieju =   168


Turniej klubowy 28.07

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   6 Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495  256.00 57.14   3
        Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260
  2   5 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514  240.00 53.57   2
        Tadeusz Pogwizd       4.0 DS 015
  3   8 Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631  228.00 50.89   1
        Adam Szuszkiewicz     1.0 DS 14060
  4   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  224.00 50.00   1
        Marcin Rój             .5 DS 16795
  5   3 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604  222.00 49.55
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  6   2 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188  214.00 47.77
        Zbigniew Wróblewski    .5 DS 16796
  7   1 Marian Hutnik             NZ        184.00 41.07
        Zdzisław Niemirski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  28.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 24.07

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   2 Ryszard Menzfeld       5.0 DS 01495  262.00 54.58   3
        Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260
  2   4 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  261.00 54.38   1
        Marcin Rój              .5 DS 16795
  3   3 Zbigniew Wróblewski     .5 DS 16796  250.00 52.08   1
        Liwiusz Ros            1.5 DS 13188
  4   1 Jerzy Romańczyk        5.0 DS 01604  248.00 51.67
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  5   6 Halina Pietrzykowska   1.5 DS 14514  234.00 48.75
        Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631
  6   5 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826  185.00 38.54
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  23.5
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   480


Turniej klubowy 10.07

M-CE NR                                       WYNIK    %   PKL
--------------------------------------------------------------
  1   4 Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260   305.00 63.54   3
        Ryszard Menzfeld       5.0 DS 01495
  2   5 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726   252.00 52.50   1
        Marcin Rój              .5 DS 16795
  3   6 Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631   245.00 51.04   1
        Adam Szuszkiewicz      1.0 DS 14060
  4   1 Wacław Rój             1.0 DS 13784   230.00 47.92 
        Stanisław Cygan        1.0 DS 15228
  5   2 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569   210.00 43.75 
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ     
  6   3 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188   198.00 41.25 
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
                             -----
                   Suma WK =  22.0
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   480


 

M-ce para info wk okręg klub +/- wynik % PKL
1 3 Ryszard Menzfeld S 5.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra   66.67 3
Maciej Chojnacki   4.0
2 1 Andrzej Jabłonowski     NZ     55.95 2
Tadeusz Hutnik    
  6 Jerzy Romańczyk S 5.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra   55.95 1
Marian Najmrodzki S 0.5  
4 4 Krzysztof Baranowski   1.5 DS     49.40 1
Marcin Rój   0.5 KB Zabobrze Jelenia Góra
  8 Bogdan Nowakowski S 3.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra   49.40  
Adam Szuszkiewicz M 1.0 Stow. Klub Log. Piechowice
6 2 Stanisław Cygan S 1.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra   41.07  
Zbigniew Wróblewski   0.5
7 7 Zdzisław Niemirski     NZ   -1.07 40.60  
Michał Kostek    
8 5 Mariusz Kołodziejczuk     NZ   -1.07 38.81  
Wacław Rój S 1.0 DS KB Zabobrze Jelenia Góra
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.5a , znacznik czasowy: 08-07-2014 09:23:50
Sędzia: Bogdan Nowakowski , e-mail: zabobrze_kb@wp.pl

 

 
Turniej klubowy 3.07

M-CE NR                                +/-  WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   8 Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631  99.33 59.13   3
        Adam Szuszkiewicz       .5 DS 14060
  2   5 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  93.33 55.55   2
        Marcin Rój              .5 DS 16795
  3   2 Ryszard Menzfeld       5.0 DS 01495  91.00 54.17   1
        Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260
  4   4 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228  87.67 52.18   1
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796
  5   1 Jerzy Romańczyk        5.0 DS +0.60  80.93 48.17  
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  6   3 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569  76.67 45.64  
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  7   7 Marian Hutnik              NZ        76.34 45.44  
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  8   6 Wacław Rój             1.0 DS 13784  67.33 40.08  
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  25.0
             100% rozdania =     6
             100% turnieju =   168

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559 142.50 65.97   3   1
        Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514
  2   3 Lech Moliński         1.5 ZP 10988 119.25 55.21   2   1
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  3   9 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 119.00 55.09   1   
        Tadeusz Kusik             NZ     
  4   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 107.50 49.77   1   
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
      4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 107.50 49.77   1   3
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  6   5 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  99.75 46.18 
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ     
  7   6 Marcin Rój                DS 16795  99.25 45.95       3
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  8   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  95.75 44.33 
        Marek Trafała             NZ     
  9  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  95.50 44.21       5
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
 10   8 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  94.00 43.52       1
        Zdzisław Niemirski        NZ     
                            -----
                  Suma WK =  28.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

 

Pajączek klubowy 7.04

M-CE NR                                        WYNIK    %   PKL
---------------------------------------------------------------
  1  12 Jerzy Romańczyk       5.0 DS  01604 S  158.00 58.52   3
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS  09631 S  
  2   4 Stanisław Cygan       1.0 DS  15228 S  157.00 58.15   2
        Zbigniew Wróblewski   0.0 DS  16796    
  3   9 Zdzisław Klimczak     3.0 DS  01380    152.00 56.30   1
        Tadeusz Janeczek      3.0 DS  09569 S  
  4   3 Włodzimierz Kubas     2.0 DS  13584 S  151.00 55.93   1
        Lech Moliński         1.5 DS  10988    
  5   6 Maciej Chojnacki      4.0 DS  01260    148.00 54.81   1
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS  01495 S  
  6   5 Marek Trafała             NZ           142.00 52.59   1
        Mirosław Stankiewicz      NZ           
  7  11 Radosław Surowiak     4.0 DS  09652 S  134.00 49.63  
        Zdzisław Niemirski        NZ           
  8   7 Andrzej Jabłonowski       NZ           125.00 46.30  
        Tadeusz Hutnik            NZ           
  9  10 Krzysztof Baranowski  1.5 DS  13726    123.00 45.56  
        Marcin Rój            0.0 DS  16795    
 10   1 Marian Najmrodzki     0.5 DS  15736 S  122.00 45.19  
        Wacław Rój            1.0 DS  13784 S  
 11   2 Mariusz Kołodziejczuk     NZ           104.00 38.52  
        Paweł Bruzda          0.5 DS  15089 J  
      8 Liwiusz Ros           1.5 DS  13188 S  104.00 38.52  
        Adam Szuszkiewicz     0.5 DS  14060 M  
                            -----
                  Suma WK =  37.0
            100% rozdania =    10
            100% turnieju =   270


 

m-ce para info wk okręg wynik % PKL
1 2 Marcin Rój   0.5 DS 60.19 3
Krzysztof Baranowski   1.5
2 7 Stanisław Cygan S 1.0 DS 56.48 2
Zbigniew Wróblewski    
3 4 Zdzisław Niemirski     NZ 56.02 1
Michał Kostek    
4 9 Ryszard Menzfeld S 5.0 DS 55.09 1
Maciej Chojnacki   4.0
5 8 Halina Pietrzykowska K 1.5 DS 52.78 1
Zbigniew Skórecki S 3.0
6 10 Bogdan Nowakowski S 3.0 DS 50.93  
Adam Szuszkiewicz M 0.5
7 3 Tadeusz Janeczek S 3.0 DS 47.22  
Mirosław Stankiewicz     NZ
8 5 Tadeusz Hutnik     NZ 45.83  
Andrzej Jabłonowski    
9 6 Liwiusz Ros S 1.5 DS 42.59  
Marian Najmrodzki S 0.5
10 1 Wacław Rój S 1.0 DS 32.87  
Mariusz Kołodziejczuk     NZ

Turniej klubowy 26.06

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk        5.0 DS 01604  251.00 56.03   3
        Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631
  2   5 Halina Pietrzykowska   1.5 DS 14514  246.00 54.91   2
        Zbigniew Skórecki      3.0 DS 13911
  3   2 Wacław Rój             1.0 DS 13784  238.00 53.13   1
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  4   1 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  235.00 52.46   1
        Adam Szuszkiewicz       .5 DS 14060
  5   6 Zbigniew Wróblewski        DS 16796  232.00 51.79  
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  6   3 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  183.00 40.85  
        Marcin Rój              .5 DS 16795
      4 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569  183.00 40.85  
        Marek Trafała              NZ      
                             -----
                   Suma WK =  21.0
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   448


Turniej klubowy 16.06

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   5 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  235.00 58.75   3
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  2   2 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228  212.00 53.00   1
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796
  3   6 Jerzy Romańczyk        5.0 DS 01604  207.00 51.75   1
        Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631
  4   1 Wacław Rój             1.0 DS 13784  192.00 48.00  
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  5   3 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569  184.00 46.00  
        Adam Szuszkiewicz       .5 DS 14060
  6   4 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  170.00 42.50  
        Paweł Bruzda            .5 NZ      
                             -----
                   Suma WK =  17.5
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   400


Turniej klubowy 12.06

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   2 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228 235.00 58.75   3
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796
  2   3 Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260 209.00 52.25   1
        Ryszard Menzfeld       5.0 DS 01495
  3   6 Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631 201.00 50.25   1
        Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569
  4   1 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 192.00 48.00
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  5   5 Wacław Rój             1.0 DS 13784 184.00 46.00
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  6   4 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188 179.00 44.75
        Paweł Bruzda            .5 DS 15089      
                             -----
                   Suma WK =  21.0
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   400


Turniej klubowy 9.06

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   5 Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495 239.00 53.35   3
        Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260
  2   3 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569 236.00 52.68   2
        Adam Szuszkiewicz      .5 DS 14060
  3   8 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604 233.00 52.01   1
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  4   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 227.00 50.67   1
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  5   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 226.00 50.45
        Marcin Rój                DS 16795
  6   2 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 215.00 47.99
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  7   1 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188 192.00 42.86
        Paweł Bruzda           .5 NZ      
                            -----
                  Suma WK =  29.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 2.06

M-CE NR                                    +/- WYNIK    %   PKL
---------------------------------------------------------------
  1   8 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726     132.10 61.16   3
        Marcin Rój                DS 16795
  2   5 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584     128.80 59.63   2
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  3   2 Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495     114.25 52.89   1
        Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260
  4   3 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652     110.85 51.32   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  5   6 Marian Hutnik             NZ           108.00 50.00   1
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  6  10 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604     105.05 48.63
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  7   1 Jan Pawlikaniec       5.0 DS    +0.80   97.55 45.16
        Adam Szuszkiewicz      .5 DS 14060
  8   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228      94.25 43.63
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  9   7 Liwiusz Ros           1.5 DS    -1.40   85.35 39.51
        Paweł Bruzda           .5 NZ      
                            -----
                  Suma WK =  34.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216



Turniej klubowy 29.05

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  265.00 59.15   3
        Marcin Rój                DS 16795
  2   6 Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260  258.00 57.59   2
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  3   8 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604  231.00 51.56   1
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  4   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  225.00 50.22   1
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  5   1 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  214.00 47.77
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  6   5 Marian Hutnik             NZ        189.00 42.19
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  7   3 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569  186.00 41.52
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  24.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448

Turniej klubowy 22.05

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726   96.01 57.15   3
        Marcin Rój                DS 16795
  2   2 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652   93.31 55.54   2
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  3   8 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604   86.68 51.60   1
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  4   3 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569   85.35 50.80   1
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  5   6 Tadeusz Hutnik            NZ         78.67 46.83
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  6   4 Lech Rębisz           1.5 DS 13187   76.00 45.24
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  7   5 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736   71.98 42.85
        Zdzisław Niemirski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  26.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Pajączek klubowy 19.05

M-CE NR                                       WYNIK    %   PKL
--------------------------------------------------------------
  1   9 Włodzimierz Kubas    2.0 DS  13584 S  136.00 62.96   3
        Jarosław Kuźniar     1.5 DS  13185    
  2   6 Stanisław Cygan      1.0 DS  15228 S  116.00 53.70   2
        Zbigniew Wróblewski  0.0 DS  16796    
  3   8 Ryszard Menzfeld     5.0 DS  01495 S  114.00 52.78   1
        Marian Najmrodzki    0.5 DS  15736 S  
  4   2 Tadeusz Janeczek     3.0 DS  09569 S  113.00 52.31   1
        Wacław Rój           1.0 DS  13784 S  
      7 Jan Pawlikaniec      5.0 DS  01556 N  113.00 52.31   1
        Tadeusz Kusik            NZ           
  6   4 Marian Hutnik            NZ           109.00 50.46  
        Andrzej Jabłonowski      NZ           
  7   1 Krzysztof Baranowski 1.5 DS  13726    103.00 47.69  
        Marcin Rój           0.0 DS  16795    
  8   5 Zdzisław Niemirski       NZ           102.00 47.22  
        Marek Trafała            NZ           
  9  10 Jerzy Romańczyk      5.0 DS  01604 S  95.00 43.98  
        Bogdan Nowakowski    3.0 DS  09631 S  
 10   3 Liwiusz Ros          1.5 DS  13188 S  79.00 36.57  
        Adam Szuszkiewicz    0.5 DS  14060 M  
                           -----
                 Suma WK =  30.5
           100% rozdania =     8
           100% turnieju =   216


Turniej klubowy 15.05

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  133.00 61.57   3
        Marcin Rój                DS 16795
  2   7 Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260  130.50 60.42   2
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  3   6 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569  116.75 54.05   1
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  4   2 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  115.50 53.47   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  5  10 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604  111.75 51.74   1
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  6   8 Jan Pawlikaniec       5.0 DS 01556  109.25 50.58
        Adam Szuszkiewicz      .5 DS 14060
  7   1 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188   93.00 43.06
        Paweł Bruzda           .5 NZ      
  8   3 Stanisław Sutkowski   3.0 DS 08135   81.75 37.85
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  9   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   80.50 37.27
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
                            -----
                  Suma WK =  36.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 12.05

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   7 Lech Rębisz           1.5 DS 13187 131.75 61.00   3
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  2  10 Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631 128.80 59.63   2
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  3   4 Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495 115.85 53.63   1
        Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260
  4   8 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 115.05 53.26   1
        Jan Pawlikaniec       5.0 DS 01556
  5   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 108.35 50.16   1
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  6   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 104.25 48.26
        Marcin Rój                DS 16795
  7   2 Andrzej Jabłonowski       NZ        99.25 45.95
        Tadeusz Hutnik            NZ      
  8   3 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569  96.75 44.79
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  9   1 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  76.75 35.53
        Liwiusz Ros           1.5 DS 13188
                            -----
                  Suma WK =  34.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Pajączek 17.04

M-CE NR                               +/-   WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   5 Lech Moliński          1.5 DS        70.00 58.33   3
        Włodzimierz Kubas      2.0 DS
  2   4 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 1+1.60 65.60 54.67   1
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ     
  3   6 Jerzy Romańczyk        5.0 DS        64.00 53.33   1
        Bogdan Nowakowski      3.0 DS
  4   3 Marian Hutnik              NZ        61.00 50.83
        Andrzej Jabłonowski        NZ     
  5   2 Liwiusz Ros            1.5 DS  -4.80 52.20 43.50
        Marian Najmrodzki       .5 DS
  6   1 Tadeusz Janeczek       3.0 DS        44.00 36.67
        Tadeusz Kusik              NZ     
                             -----
                   Suma WK =  18.0
             100% rozdania =     4
             100% turnieju =   120


Turniej klubowy 14.04

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   6 Andrzej Jabłonowski        NZ        133.00 61.57   3
        Marian Hutnik              NZ      
  2  10 Jerzy Romańczyk        5.0 DS 01604  116.75 54.05   2
        Bogdan Nowakowski      3.0 DS 09631
  3   8 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  110.50 51.16   1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  4   4 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652  108.00 50.00   1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  5   7 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  106.75 49.42   1
        Marcin Rój                 DS 16795
  6   5 Wacław Rój             1.0 DS 13784  103.00 47.69
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  7   1 Tadeusz Janeczek       3.0 DS 09569   99.25 45.95
        Adam Szuszkiewicz       .5 DS 14060
  8   3 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228   98.00 45.37
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796
  9   2 Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260   96.75 44.79
        Ryszard Menzfeld       5.0 DS 01495
                             -----
                   Suma WK =  30.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216

Turniej klubowy 10.04

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   4 Zdzisław Niemirski        NZ        102.00 60.71   3
        Kazimierz Radomski        NZ      
  2   7 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  101.00 60.12   2
        Marcin Rój                DS 16795
  3   3 Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260   92.00 54.76   1
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS 01495
  4   8 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652   88.00 52.38   1
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  5   5 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584   85.00 50.60  
        Lech Moliński         1.5 DS 10988
  6   6 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   73.00 43.45  
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  7   2 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736   67.00 39.88  
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  8   1 Zdzisław Klimczak     3.0 DS 01380   64.00 38.10  
        Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569
                            -----
                  Suma WK =  29.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Pajączek klubowy 7.04

M-CE NR                                        WYNIK    %   PKL
---------------------------------------------------------------
  1  12 Jerzy Romańczyk       5.0 DS  01604 S  158.00 58.52   3
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS  09631 S  
  2   4 Stanisław Cygan       1.0 DS  15228 S  157.00 58.15   2
        Zbigniew Wróblewski   0.0 DS  16796    
  3   9 Zdzisław Klimczak     3.0 DS  01380    152.00 56.30   1
        Tadeusz Janeczek      3.0 DS  09569 S  
  4   3 Włodzimierz Kubas     2.0 DS  13584 S  151.00 55.93   1
        Lech Moliński         1.5 DS  10988    
  5   6 Maciej Chojnacki      4.0 DS  01260    148.00 54.81   1
        Ryszard Menzfeld      5.0 DS  01495 S  
  6   5 Marek Trafała             NZ           142.00 52.59   1
        Mirosław Stankiewicz      NZ           
  7  11 Radosław Surowiak     4.0 DS  09652 S  134.00 49.63  
        Zdzisław Niemirski        NZ           
  8   7 Andrzej Jabłonowski       NZ           125.00 46.30  
        Tadeusz Hutnik            NZ           
  9  10 Krzysztof Baranowski  1.5 DS  13726    123.00 45.56  
        Marcin Rój            0.0 DS  16795    
 10   1 Marian Najmrodzki     0.5 DS  15736 S  122.00 45.19  
        Wacław Rój            1.0 DS  13784 S  
 11   2 Mariusz Kołodziejczuk     NZ           104.00 38.52  
        Paweł Bruzda          0.5 DS  15089 J  
      8 Liwiusz Ros           1.5 DS  13188 S  104.00 38.52  
        Adam Szuszkiewicz     0.5 DS  14060 M  
                            -----
                  Suma WK =  37.0
            100% rozdania =    10
            100% turnieju =   270

Turniej klubowy 3.04

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk       5.0 DS 01604  111.00 66.07   3
        Bogdan Nowakowski     3.0 DS 09631
  2   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  101.00 60.12   2
        Marcin Rój                DS 16795
  3   1 Tadeusz Janeczek      3.0 DS 09569   98.00 58.33   1
        Zdzisław Klimczak     3.0 DS 01380
  4   6 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736   94.00 55.95   1
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  5   3 Andrzej Jabłonowski       NZ         86.00 51.19  
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  6   7 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584   80.00 47.62  
        Lech Moliński         1.5 DS 10988
  7   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   61.00 36.31  
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  8   4 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188   41.00 24.40  
        Paweł Bruzda           .5 NZ      
                            -----
                  Suma WK =  23.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 27.02

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   5 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 15726 121.00 56.02   3
        Marcin Rój                 DS 16284
  2   1 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228 118.00 54.63   2
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796
  3   2 Zdzisław Niemirski         NZ       115.00 53.24   1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
      8 Lech Moliński          1.5 DS 10988 115.00 53.24   1
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
  5  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 114.00 52.78   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  6   9 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 113.00 52.31
        Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260
  7   7 Halina Pietrzykowska   1.5 DS 14514 108.00 50.00
        Zbigniew Skórecki      2.5 DS 13911
  8   4 Mariusz Kołodziejczuk      NZ       102.00 47.22
        Tadeusz Kusik              NZ      
  9   6 Wacław Rój             1.0 DS 13784  91.00 42.13
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
 10   3 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  83.00 38.43
        Elżbieta Gołdyn         .5 DS 14511
                             -----
                   Suma WK =  30.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216

Turniej klubowy 3.02

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   3 Ryszard Menzfeld     4.0 DS 01495  128.40 59.44   3
        Maciej Chojnacki     4.0 DS 01260
  2   1 Liwiusz Ros          1.5 DS 13188  119.65 55.39   2
        Adam Szuszkiewicz     .5 DS 14060
  3   5 Marcin Rój               DS 16284  119.20 55.19   1
        Zdzisław Niemirski       NZ      
  4   4 Wacław Diłaj          .5 DS 14164  113.00 52.31   1
        Andrzej Maciąg           NZ      
  5   7 Tadeusz Janeczek     2.5 DS 09569  110.50 51.16   1
        Wacław Rój           1.0 DS 13784
  6   8 Włodzimierz Kubas    2.0 DS 13584  108.00 50.00
        Lech Moliński        1.5 DS 10988
  7   2 Zbigniew Wróblewski      DS 16796  105.85 49.00
        Stanisław Cygan      1.0 DS 15228
  8   6 Marian Hutnik            NZ         99.20 45.93
        Andrzej Jabłonowski      NZ      
  9  10 Bogdan Nowakowski    2.5 DS 09631   73.00 33.80
        Tadeusz Kusik            NZ      
                           -----
                 Suma WK =  21.0
           100% rozdania =     8
           100% turnieju =   216



Turniej klubowy 23.01

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Halina Pietrzykowska   1.5 DS 14514  96.01 57.15  3   3
        Tadeusz Cymbalista     4.0 DS 06559
  2   5 Maciej Chojnacki       4.0 DS 01260  93.34 55.56  2   4
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  3   1 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 15726  88.00 52.38  1   1
        Marcin Rój                 DS 16284
  4   3 Tadeusz Kusik              NZ        80.00 47.62  1    
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  5   4 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228  78.65 46.82  
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796
  6   8 Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631  76.01 45.24      1
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  7   6 Wacław Rój             1.0 DS 13784  75.99 45.23  
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  20.0
             100% rozdania =     6
             100% turnieju =   168


Turniej klubowy 20.01

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 15726  101.00 60.12  3   1
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  2   7 Lech Moliński         1.5 DS 10988   94.00 55.95  2   3
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   89.00 52.98  1   4
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   5 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569   85.00 50.60  1   
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  5   6 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495   84.00 50.00      3
        Maciej Chojnacki      4.0 DS 01260
  6   4 Tadeusz Hutnik            NZ         77.00 45.83      2
        Andrzej Jabłonowski       NZ     
  7   1 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559   72.00 42.86
        Marcin Rój                DS 16284
  8   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   70.00 41.67
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
                            -----
                  Suma WK =  26.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 13.01

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   1 Włodzimierz Kubas    2.0 DS 13584  280.00 58.33   3   1
        Lech Moliński        1.5 ZP 10988
  2   2 Wacław Rój           1.0 DS 13784  275.00 57.29   1    
        Marcin Rój               DS 16284
  3   5 Ryszard Menzfeld     4.0 DS 01495  258.00 53.75   1    
        Maciej Chojnacki     2.5 DS 01260
  4   3 Tadeusz Janeczek     2.5 DS 09569  229.00 47.71
        Andrzej Jabłonowski      NZ      
  5   4 Stanisław Cygan      1.0 DS 15228  205.00 42.71
        Zbigniew Wróblewski      DS 16796
  6   6 Radosław Surowiak    4.0 DS 09652  193.00 40.21
        Bogdan Nowakowski    2.5 DS 09631
                           -----
                 Suma WK =  21.0
           100% rozdania =    16
           100% turnieju =   480

Turniej klubowy 16.01

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 15726  264.00 55.00   2
        Marcin Rój                DS 16284
  2   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  262.00 54.58   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   2 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  245.00 51.04   1
        Lech Moliński         1.5 DS 10988
  4   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  241.00 50.21
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  5   3 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188  222.00 46.25
        Elżbieta Gołdyn        .5 DS 14511
  6   4 Zdzisław Niemirski        NZ        206.00 42.92
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  14.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480



Turniej klubowy 9.01

M-CE NR                                      RAZEM  PKL PDF
-----------------------------------------------------------
  1   5 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514    64.00   3    
        Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559
  2   1 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495    50.00   2   5
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  3   6 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584    37.00   1   1
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  4   7 Wacław Rój            1.0 DS 13784    -3.00   1    
        Marcin Rój                DS 16284
  5  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   -14.00   1   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   9 Tadeusz Kusik             NZ         -19.00       1
        Kazimierz Radomski        NZ      
  7   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   -23.00       1
        Z Wróblewski              DS      
  8   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 15726   -31.00  
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  9   8 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569   -45.00  
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
 10   3 Elżbieta Gołdyn        .5 DS 14511   -56.00  
        Liwiusz Ros           1.5 DS 13188
                            -----
                  Suma WK =  30.5


Turniej klubowy 2.01

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   1 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 126.00 58.33   3    
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   4 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514 118.00 54.63   2    
        Zbigniew Skórecki     2.5 DS 13911
  3  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 117.50 54.40   1   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 15726 115.10 53.29   1   3
        Sławomir Lewkowicz    4.0 DS 01454
  5   7 Tadeusz Kusik             NZ       112.55 52.11   1   1
        Kazimierz Radomski        NZ      
  6   8 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 112.50 52.08       2
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  7   2 Wacław Rój            1.0 DS 13784 110.25 51.04  
        Marcin Rój                DS 16284
  8   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 106.00 49.07       1
        Z Wróblewski              DS      
  9   9 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  99.05 45.86       1
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
 10   3 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  67.85 31.41  
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
                            -----
                  Suma WK =  39.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


              ---- 2014 ----
Turniej klubowy 30.12

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1  10 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631 141.75 65.63   3   3
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  2   3 Sławomir Lewkowicz    4.0 DS 01454 139.50 64.58   2   2
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 15726
  3   8 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188 129.50 59.95   1    
        Adam Szuszkiewicz      .5 DS 14060
  4   9 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 109.50 50.69   1    
        Tadeusz Kusik             NZ      
  5   4 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  98.75 45.72   1    
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  6   2 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514  95.00 43.98
        Zdzisław Skórecki     2.5 DS 13911
  7   6 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  94.75 43.87
        Z Wróblewski              DS      
  8   7 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  93.00 43.06       1
        Marek Trafała             NZ     
  9   5 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  92.25 42.71       2
        Zdzisław Niemirski        NZ      
 10   1 Marcin Rój                DS +0.80  86.80 40.19
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  31.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 19.12

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   5 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652 244.00 54.46   2    
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  2   8 Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631 239.00 53.35   1   1
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 15726
  3   1 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228 233.00 52.01   1  
        Zbigniew Wróblewski        DS 16796     
  4   4 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 220.00 49.11   1
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  5   3 Marcin Rój                 DS 16284 212.00 47.32
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  6   6 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736 211.00 47.10
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  7   2 Stanisław Gołdyn       1.0 DS 13843 209.00 46.65
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  14.5
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   448


Turniej klubowy 16.12

M-CE NR                                       WYNIK    %   PKL PDF
------------------------------------------------------------------
  1   5 Zdzisław Skórecki      2.5 DS 13911   140.00 64.81   3    
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
  2   4 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495   125.00 57.87   2   1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  3   1 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188   116.00 53.70   1    
        Adam Szuszkiewicz       .5 DS 14060
  4   7 Z Wróblewski               DS 16796   115.00 53.24   1    
        Stanisław Cygan        1.0 DS 15228
  5   2 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652   114.00 52.78   1    
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  6  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604   110.00 50.93  
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  7   9 Marcin Rój                 DS 16284   104.00 48.15  
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  8   8 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736    95.00 43.98  
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  9   6 Tadeusz Cymbalista     4.0 DS 06559    85.00 39.35  
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 15726
 10   3 Stanisław Gołdyn       1.0 DS 13843    76.00 35.19  
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  33.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 12.12

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   5 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  102.00 60.71   3    
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2   8 Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631   89.67 53.38   2   1
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 15726
  3   2 Zbigniew Wróblewski        DS 16796   88.33 52.58   1    
        Stanisław Cygan        1.0 DS 15228
  4   6 Mirosław Stankiewicz       NZ         87.33 51.98   1    
        Marek Trafała              NZ      
  5   1 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652   84.67 50.40
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  6   4 Mariusz Kołodziejczuk      NZ         84.00 50.00
        Stanisław Gołdyn       1.0 DS 13843
  7   3 Zdzisław Skórecki      2.5 DS 13911   75.00 44.64
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
  8   7 Marcin Rój                 DS 16284   61.00 36.31
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
                             -----
                   Suma WK =  22.5
             100% rozdania =     6
             100% turnieju =   168


Turniej klubowy 9.12

M-CE NR                                        WYNIK    %   PKL
---------------------------------------------------------------
  1   4 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495    135.00 62.50   3
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2   7 Marcin Rój                 DS 16284    125.00 57.87   2
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  3   9 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736    120.00 55.56   1
        Marek Trafała              NZ      
  4  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604    118.00 54.63   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  5   3 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569    114.00 52.78   1
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  6   2 Tadeusz Cymbalista     4.0 DS 06559    100.00 46.30
        Mirosław Stankiewicz       NZ      
      6 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652    100.00 46.30
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  8   8 Tadeusz Kusik              NZ           92.00 42.59
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  9   1 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228     89.00 41.20
        Z Wróblewski               DS      
 10   5 Elżbieta Gołdyn         .5 DS 14051     87.00 40.28
        Stanisław Gołdyn       1.0 DS 13843
                             -----
                   Suma WK =  28.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 5.12

M-CE NR                                       WYNIK    %   PKL PDF
------------------------------------------------------------------
  1   8 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495   128.00 59.26   3   1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604   123.00 56.94   2   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  3   3 Tadeusz Cymbalista     4.0 DS 06559   118.00 54.63   1
        Mirosław Stankiewicz       NZ      
  4   7 Halina Pietrzykowska   1.5 DS 14514   113.00 52.31   1
        Zdzisław Skórecki      2.5 DS 13911
  5   5 Mariusz Kołodziejczuk      NZ         111.75 51.74   1   1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  6   4 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228   108.00 50.00
        Z Wróblewski               DS      
  7   6 Marcin Rój                 DS 16284    94.25 43.63
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  8   1 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652    91.75 42.48       1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  9   2 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569    84.25 39.00
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
                             -----
                   Suma WK =  30.5
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216

Turniej klubowy 28.11

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   3 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228   99.00 58.93   3    
        Z Wróblewski               DS      
  2   7 Mariusz Kołodziejczuk      NZ         97.00 57.74   2    
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 15726
  3   6 Lech Moliński          1.5 ZP 10988   96.00 57.14   1    
        Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584
  4   5 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260   82.00 48.81   1    
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  5   1 Andrzej Jabłonowski        NZ         80.00 47.62
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  6   8 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604   79.00 47.02
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  7   4 Marcin Rój                 DS 16284   70.00 41.67       1
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  8   2 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569   69.00 41.07
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
                             -----
                   Suma WK =  23.0
             100% rozdania =     6
             100% turnieju =   168


Turniej Pod Lipami Przesieka 16.11

M-CE NR                                         RAZEM  PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1  12 H Pietrzykowska-T Cymbalista  5.5 DS     42.00   3   1
  2   9 R Menzfeld-M Chojnacki        6.5 DS     27.00   3   1
  3  14 B Nowakowski-T Janeczek       5.0 DS     11.00   2    
  4   7 L Ros-A Szuszkiewicz          2.0 DS      9.00   1    
  5   3 M Kołodziejczuk-W Jaszczuk    0.5 NZ/DS   6.00   1   1
     11 M Rój-W Rój                   1.0 DS      6.00   1    
  7   2 K Rębisz-L Rębisz             2.5 DS      5.00   1    
  8   8 W Dębiczak-Kużniar            4.0 DS/    -6.00  
  9   6 S Cygan-Z Wróblewski          1.0 DS    -10.00       1
 10   5 D Kowalski-A Kaczmarczyk      2.0 DS    -13.00  
 11   4   Żak-Banasik                     NZ    -28.00  
 12   1 W Diłaj-Nowak                 0.5 DS/   -29.00  
 13  10 W Drozdowski-Płatek               NZ    -34.00  
                                    -----
                          Suma WK =  30.5

Turniej klubowy 14.11

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559 142.50 65.97   3   1
        Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514
  2   3 Lech Moliński         1.5 ZP 10988 119.25 55.21   2   1
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  3   9 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 119.00 55.09   1    
        Tadeusz Kusik             NZ      
  4   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 107.50 49.77   1    
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
      4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 107.50 49.77   1   3
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  6   5 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  99.75 46.18  
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  7   6 Marcin Rój                DS 16795  99.25 45.95       3
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  8   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  95.75 44.33  
        Marek Trafała             NZ      
  9  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  95.50 44.21       5
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
 10   8 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  94.00 43.52       1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  28.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

Turniej klubowy 7.11

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559 111.67 66.47   3    
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  2   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  92.00 54.76   2   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   7 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  88.33 52.58   1    
        Marek Trafała             NZ      
  4   6 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  87.33 51.98   1   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  5   4 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  82.34 49.01
        Marcin Rój                DS 16795
  6   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  74.00 44.05
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  7   5 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  69.33 41.27
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  8   1 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        67.00 39.88
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  26.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 4.11

M-CE NR                                   WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 124.25 57.52   3
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 117.75 54.51   2
        Zbigniew Wróblewski       DS 16796
  3   8 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 114.75 53.13   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
      1 Lech Moliński         1.5 ZP 10988 114.75 53.13   1
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  5   3 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188 111.25 51.50   1
        Adam Szuszkiewicz      .5 DS 14060
  6   9 Mariusz Kołdziejczuk      NZ       106.75 49.42
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  7   4 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 105.25 48.73
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  8   2 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 104.25 48.26
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  9   6 Marcin Rój                DS 16795  95.00 43.98
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
 10   7 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  86.00 39.81
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  33.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 31.10

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   2 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  257.00 53.54   3   1
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  2   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  251.00 52.29   1    
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
      5 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  251.00 52.29   1   1
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  4   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  234.00 48.75       1
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   6 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631  229.00 47.71
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  6   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  218.00 45.42       2
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
                            -----
                  Suma WK =  19.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480


Turniej klubowy 24.10

M-CE NR                                    WYNIK    %  PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 101.00 60.12  3   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
      4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 101.00 60.12  2  
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  3   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  86.00 51.19  1
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  4   1 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  82.00 48.81  1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  5   2 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  81.00 48.21  
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  6   7 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  76.00 45.24  
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  7   5 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514  75.00 44.64  
        Zbigniew Skórecki     2.5 DS 13911
  8   3 Marcin Rój                NZ        70.00 41.67  
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  27.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

Turniej klubowy 21.10

M-CE NR                                    WYNIK    %  PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   2 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559 150.50 69.68  3    
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  2  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 125.50 58.10  2    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   6 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 123.00 56.94  1   1
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  4   8 Zbigniew Wróblewski       NZ       121.75 56.37  1    
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
  5   7 Zdzisław Niemirski        NZ       104.25 48.26  1    
        Tadeusz Kusik             NZ      
  6   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 101.75 47.11
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  7   5 Marcin Rój                NZ        94.25 43.63
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  8   1 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  85.50 39.58
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  9   4 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  65.50 30.32
        Wacław Diłaj           .5 DS 14164
                            -----
                  Suma WK =  20.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

Turniej klubowy 17.10

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   1 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 108.00 64.29   3   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   5 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559 100.00 59.52   2  
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  3   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  90.00 53.57   1  
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  4   7 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514  87.00 51.79   1  
        Zbigniew Skórecki     2.5 DS 13911
      8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  87.00 51.79       1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   2 Marcin Rój                NZ        76.00 45.24       1
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  7   6 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  73.00 43.45  
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  8   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  51.00 30.36  
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
                            -----
                  Suma WK =  25.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

Turniej klubowy 10.10

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   1 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  263.00 54.79  3   2
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  2   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  256.00 53.33  1    
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  3   5 Marcin Rój                NZ        245.00 51.04  1    
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  4   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  235.00 48.96
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   3 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        224.00 46.67
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  6   6 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  217.00 45.21      1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
                            -----
                  Suma WK =  19.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480

 

 
 Turniej klubowy 10.10

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   1 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  263.00 54.79  3   2
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  2   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  256.00 53.33  1    
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  3   5 Marcin Rój                NZ        245.00 51.04  1    
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  4   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  235.00 48.96
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   3 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        224.00 46.67
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  6   6 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  217.00 45.21      1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
                            -----
                  Suma WK =  19.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480
 
 
Turniej klubowy 7.10

M-CE NR                                WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------
  1   7 Maciej Chojnacki      2.5 DS   105.00 62.50   3   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS
  2   2 Tadeusz Janeczek      2.5 DS    95.00 56.55   2   1
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  3   8 Radosław Surowiak     4.0 DS    92.00 54.76   1   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS
  4   4 Stanisław Cygan       1.0 DS    89.00 52.98   1   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  5   5 Wacław Rój            1.0 DS    80.00 47.62       1
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  6   3 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS    74.00 44.05       4
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  7   6 Marian Najmrodzki      .5 DS    72.00 42.86
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  8   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS    65.00 38.69       1
        Marcin Rój                NZ      
                            -----
                  Suma WK =  23.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 3.10

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  85.00 67.46   3
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   7 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  79.00 62.70   2
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  75.00 59.52   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   2 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  63.00 50.00   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  5   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  55.00 43.65
        Marcin Rój                NZ      
  6   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  53.00 42.06
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
      6 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  53.00 42.06
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  8   5 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        41.00 32.54
        Tadeusz Kusik             NZ      
                            -----
                  Suma WK =  24.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   126


Turniej klubowy 30.09

M-CE NR                                     WYNIK    % PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   1 Wacław Rój            1.0 DS 13784  125.50 58.10 3   1
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  2  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  121.75 56.37 2    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   2 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  119.25 55.21 1   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
      4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  119.25 55.21 1    
        Marcin Rój                NZ      
  5   6 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  118.00 54.63 1    
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  6   7 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826   95.50 44.21
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  7   5 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652   91.75 42.48
        Zdzisław Niemirski        NZ      
      8 Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911   91.75 42.48
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  9   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   89.25 41.32
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  27.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

Turniej klubowy 26.09

M-CE NR                                     RAZEM  PKL
------------------------------------------------------
  1   4 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260   78.33   3
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   7 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726   26.33   2
        Marcin Rój                NZ      
  3  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604    6.00   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   3 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559    6.00   1
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  5   6 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736   -3.67   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  6   8 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826   -8.00
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  7   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  -14.33
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  8   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  -37.00
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  9   5 Tadeusz Kusik             NZ        -53.67
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
                            -----
                  Suma WK =  25.5

Turniej klubowy 19.09

M-CE NR                              +/-   WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Krzysztof Baranowski  1.5 DS +0.60  100.27 59.68   2   
        Marcin Rój                NZ      
  2   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS         96.67 57.54   1  1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS
  3   1 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS         91.33 54.36   1  3
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
      2 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS         91.33 54.36   1   
        Tadeusz Kusik             NZ      
  5   3 Wacław Rój            1.0 DS         77.00 45.83
        Marian Najmrodzki      .5 DS
  6   4 Halina Pietrzykowska  1.5 DS         75.00 44.64
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS
  7   5 Mariusz Kołdziejczuk      NZ +0.60   74.93 44.60
        Waldemar Wojskowicz       NZ      
  8   6 Stanisław Cygan       1.0 DS         66.67 39.68
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  18.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

Turniej klubowy 12.08

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726   130.50 60.42   3   2
        Marcin Rój                NZ      
  2   1 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652   113.00 52.31   2   2
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  3   8 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495   109.25 50.58   1   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  4  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   108.00 50.00   1   2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  5   7 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228   106.75 49.42   1   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  6   2 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514   105.50 48.84       1
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911
  7   6 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135   104.25 48.26
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  8   3 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826    98.00 45.37       1
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  9   5 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559    96.75 44.79       1
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
                            -----
                  Suma WK =  31.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 9.09

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   5 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  127.25 58.91   3
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  2   1 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514  121.75 56.37   2
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911
  3  10 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631  119.75 55.44   1
        Tadeusz Kusik             NZ      
  4   6 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  116.25 53.82   1
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  5   8 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  107.25 49.65   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  6   4 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558  106.00 49.07
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  7   3 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  100.00 46.30
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  8   2 Wacław Rój            1.0 DS 13784   99.75 46.18
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  9   7 Zdzisław Niemirski        NZ         91.75 42.48
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
 10   9 Ryszard Dynowski          NZ         90.25 41.78
        Kazimierz Radomski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  24.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 2.09

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  260.00 54.17   2  2
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  2   6 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  248.00 51.67   1  2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   3 Tadeusz Cymbalista    4.0 DS 06559  239.00 49.79   1  3
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  4   2 Andrzej Jabłonowski       NZ        232.00 48.33      2
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  5   1 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  231.00 48.13
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  6   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  230.00 47.92
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  15.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480


Turniej klubowy 29.08

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL Pdf
---------------------------------------------------------------
  1   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 258.00 53.75   2   1
        Marcin Rój                NZ      
  2   5 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 252.00 52.50   1   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  3   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 243.00 50.63   1    
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  4   1 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 237.00 49.38
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  5   6 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631 226.00 47.08
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  6   2 Wacław Rój            1.0 DS 13784 224.00 46.67
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
                            -----
                  Suma WK =  15.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480

Turniej klubowy 22.08

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 134.25 62.15   3   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 123.00 56.94   2   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   3 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 120.50 55.79   1    
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  4   8 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 118.00 54.63   1    
        Marcin Rój                NZ      
  5   6 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 104.25 48.26   1    
        Tadeusz Cymbalista    4.0 NZ      
  6   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 103.00 47.69
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  7   1 Wacław Rój            1.0 DS 13784 101.75 47.11
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  8   2 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  94.25 43.63
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  9   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  73.00 33.80
        Andrzej Jabłonowski               
                            -----
                  Suma WK =  28.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 19.08

M-CE NR                               +/-   WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  126.75 58.68   3   3
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   7 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  123.00 56.94   2   2
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  3   6 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  119.25 55.21   1    
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  4   2 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  115.50 53.47   1   1
        Marcin Rój                NZ      
  5   8 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  109.25 50.58   1    
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  6   5 Tadeusz Janeczek      2.5 DS -0.40  103.85 48.08       1
        Kazimierz Radomski        NZ      
  7   3 Wacław Rój            1.0 DS -0.40  101.35 46.92  
        Andrzej Jabłonowski               
  8   1 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135   89.25 41.32       2
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  9   4 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826   83.00 38.43       1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  33.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 12.08

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 120.25 55.67   3    
        Tadeusz Cymbalista    4.0 NZ      
  2   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 117.25 54.28   2    
        Marcin Rój                NZ      
  3   5 Zbigniew Wróblewski       NZ       115.75 53.59   1   1
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
      6 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135 115.75 53.59   1    
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   7 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514 114.75 53.13   1    
        Ryszard Pawłowski     4.0 ZP 10730
  6   4 Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911 109.25 50.58
        Tadeusz Kusik             NZ      
  7   9 Andrzej Jabłonowski                104.00 48.15       1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  8  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 102.25 47.34
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  9   3 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        91.00 42.13
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
 10   8 Ryszard Mucha         4.0 DS 01513  89.75 41.55       1
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
                            -----
                  Suma WK =  34.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 8.08

M-CE NR                                     RAZEM  PKL PDF
----------------------------------------------------------
  1   6 Tadeusz Cymbalista    4.0 NZ         64.00   3    
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  2   4 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495   45.00   2   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   19.67   1   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569   -6.33   1    
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   3 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  -16.33
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  6   7 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        -17.33
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  7   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  -32.00
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  8   5 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  -56.67
        Marek Trafała             NZ      
                            -----
                  Suma WK =  28.0


Turniej klubowy 05.08

M-CE NR                                       WYNIK    %   PKL
--------------------------------------------------------------
  1   5 Zbigniew Wróblewski       NZ          132.00 61.11   3
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
  2  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604    124.00 57.41   2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   2 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726    122.00 56.48   1
        Marcin Rój                NZ     
  4   8 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135    121.00 56.02   1
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  5   3 Andrzej Jabłonowski                   114.00 52.78   1
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  6   9 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495    113.00 52.31
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  7   6 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569     93.00 43.06
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  8   7 Tadeusz Kusik             NZ           89.00 41.20
        Michał Kostek                    
  9   4 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736     86.00 39.81
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
      1 Mariusz Kołdziejczuk      NZ           86.00 39.81
        Marek Trafała             NZ     
                            -----
                  Suma WK =  26.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 1.08

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   7 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 110.00 65.48   3
        Marcin Rój                NZ      
  2   3 Mirosław Stankiewicz      NZ        97.00 57.74   2
        Tadeusz Cymbalista    4.0 NZ      
  3   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  93.00 55.36   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  4   4 Zdzisław Niemirski        NZ        84.00 50.00   1
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  5   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  80.00 47.62
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   1 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        73.00 43.45
        Marek Trafała             NZ      
  7   5 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  69.00 41.07
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  8   6 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  66.00 39.29
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
                            -----
                  Suma WK =  21.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 29.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Zdzisław Niemirski        NZ        97.00 57.74   3    
        Jabłonowski/Kostek               
  2   2 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558  96.00 57.14   2    
        Krzysztof Wójcik      4.0 DS 01744
      3 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  96.00 57.14   1   1
        Marcin Rój                NZ      
  4   5 Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185  92.00 54.76   1    
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  5   1 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  82.00 48.81  
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  6   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  79.00 47.02  
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  7   4 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  71.00 42.26  
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  8   6 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        59.00 35.12  
        Marek Trafała             NZ      
                            -----
                  Suma WK =  26.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

Turniej klubowy 25.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 278.00 57.92   2    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   1 Halina Pietrzykowska  1.5 DS 14514 251.00 52.29   1    
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911
  3   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 248.00 51.67   1   1
        Marcin Rój                NZ      
  4   2 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 243.00 50.63
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  5   4 Mariusz Kołdziejczuk      NZ       222.00 46.25
        Marek Trafała             NZ      
  6   3 Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185 198.00 41.25
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  14.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480




Turniej klubowy 22.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 254.00 56.70   3    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
      3 Andrzej Jabłonowski                254.00 56.70   2    
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  3   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 233.00 52.01   1    
        Marcin Rój                NZ      
  4   5 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135 217.00 48.44   1    
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  5   4 Mariusz Kołdziejczuk      NZ       209.00 46.65       1
        Marek Trafała             NZ      
  6   6 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 207.00 46.21  
        Tadeusz Kusik             NZ      
  7   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 194.00 43.30  
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
                            -----
                  Suma WK =  18.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 18.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   3 Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514 256.00 57.14   3    
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911
  2   4 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 254.00 56.70   2   1
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  3   2 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 226.00 50.45   1    
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
  4   6 Mariusz Kołdziejczuk      NZ       224.00 50.00   1    
        Marek Trafała             NZ      
  5   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 210.00 46.88  
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
      5 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 210.00 46.88  
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  7   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 188.00 41.96       1
        Marcin Rój                NZ      
                            -----
                  Suma WK =  29.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 15.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 102.00 60.71   3   1
        Marcin Rój                NZ      
  2   1 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  89.00 52.98   2    
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  85.00 50.60   1    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   6 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  84.00 50.00   1    
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  5   4 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        83.00 49.40       1
        Marek Trafała             NZ      
      3 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188  83.00 49.40  
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  7   5 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  78.00 46.43  
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  8   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  68.00 40.48  
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
                            -----
                  Suma WK =  30.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

Turniej klubowy 11.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   4 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 110.00 65.48   3    
        Krzysztof Wójcik      4.0 DS 01744
  2   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 101.00 60.12   2    
        Marcin Rój                NZ      
  3   8 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631  92.00 54.76   1   1
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  4   7 Tadeusz Kusik             NZ        91.00 54.17   1    
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  5   1 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  80.00 47.62
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  6   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  70.00 41.67
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  7   6 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        69.00 41.07       1
        Marek Trafała             NZ      
  8   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  59.00 35.12
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  30.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 8.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  99.00 58.93   3    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   2 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  95.67 56.95   2   2
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  3   3 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  91.33 54.36   1    
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  4   1 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  90.00 53.57   1    
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  5   6 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  79.33 47.22
        Mirosław Stankiewicz      NZ      
  6   7 Andrzej Jabłonowski                 78.00 46.43       1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  7   4 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  71.67 42.66
        Michał Kostek                     
  8   5 Mariusz Kołdziejczuk      NZ        67.00 39.88       1
        Marek Trafała             NZ      
                            -----
                  Suma WK =  31.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 4.07

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 267.00 55.63   3   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   5 Zdzisław Niemirski        NZ       252.00 52.50   1   1
        Ryszard Mucha         4.0 DS 01513
  3   1 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 237.00 49.38   1    
        Marek Trafała             NZ      
  4   2 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 233.00 48.54
        Tadeusz Kusik             NZ      
  5   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 227.00 47.29       1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  6   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 224.00 46.67       2
        Marcin Rój                NZ      
                            -----
                  Suma WK =  17.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480


Turniej klubowy 1 lipca

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1  10 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 162.00 60.00   3   1
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  2   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 158.40 58.67   2    
        Marcin Rój                NZ      
  3  11 Ryszard Mucha         4.0 DS 01513 150.30 55.67   1   1
        Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135
  4   8 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 149.40 55.33   1   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  5  12 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 142.80 52.89   1   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   2 Andrzej Jabłonowski                133.80 49.56   1    
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  7   1 Wacław Rój            1.0 DS 13784 129.30 47.89
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  8   5 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 117.60 43.56       1
        Marek Trafała             NZ      
  9   7 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188 116.10 43.00       1
        Paweł Bruzda           .5 NZ      
 10   3 Kazimierz Radomski        NZ       114.30 42.33       1
        Tadeusz Kusik             NZ      
 11   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 111.00 41.11
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  36.5
            100% rozdania =    10
            100% turnieju =   270


Turniej klubowy 27.06

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 104.33 62.10   3   2
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   7 Marian Najmrodzki      .5 DS-1.30   90.03 53.59   2    
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  3   4 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  88.00 52.38   1   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  4   5 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  87.67 52.18   1   1
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  5   3 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  84.33 50.20
        Marcin Rój                NZ      
  6   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  78.00 46.43       2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  7   6 Liwiusz Ros           1.5 DS-1.30   73.37 43.67
        Paweł Bruzda           .5 NZ      
  8   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  63.67 37.90       1
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
                            -----
                  Suma WK =  32.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 20.06

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  255.00 53.13   3   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   2 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  253.00 52.71   1   1
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  3   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  244.00 50.83   1   2
        Marcin Rój                NZ      
  4   1 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228  243.00 50.63       3
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  5   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  236.00 49.17
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  6   4 Kołdziejczuk/Rój W .   .5 DS        209.00 43.54       1
        Trafała/Janeczek      2.5 DS      
                            -----
                  Suma WK =  20.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480

Turniej Klubowy 17.06

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   7 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  160.20 59.33   3   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   1 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  154.20 57.11   2    
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  3   3 Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514  150.60 55.78   1   1
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911
  4  11 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  147.00 54.44   1    
        Mariusz Kołdziejczuk      NZ      
  5   6 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  139.80 51.78   1   3
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  6  12 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  138.60 51.33   1   3
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  7   8 Andrzej Jabłonowski                 125.40 46.44       1
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  8   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  124.20 46.00
        Marcin Rój                NZ      
  9  10 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  118.20 43.78
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
 10   4 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188  113.40 42.00
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736

      2 Zbigniew Wróblewski       NZ        113.40 42.00       2
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
                            -----
                  Suma WK =  41.0
            100% rozdania =    10
            100% turnieju =   270

Turniej klubowy 13.06

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   5 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356   96.00 57.14   3    
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  2   4 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495   93.00 55.36   2   1
        Zdzisław Klimczak     2.5 DS 01380
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   90.00 53.57   1    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   7 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826   84.00 50.00   1    
        Marek Trafała             NZ      
  5   2 Zbigniew Wróblewski       NZ         81.00 48.21  
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
  6   3 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736   77.00 45.83       1
        Marcin Rój                NZ      
  =   6 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569   77.00 45.83  
        Tadeusz Kusik             NZ      
  8   1 Lech Moliński         1.5 ZP 10988   74.00 44.05  
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
                            -----
                  Suma WK =  32.0
            100% rozdania =     6

Turniej klubowy 10.06

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   6 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 133.00 61.57   3
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   1 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 122.00 56.48   2
        Marek Trafała             NZ      
  3   3 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 119.00 55.09   1
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  =   4 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 119.00 55.09   1
        Marcin Rój                NZ      
  5   8 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188 117.00 54.17   1
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  6   2 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 101.00 46.76
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  7   7 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  99.00 45.83
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  8  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  97.00 44.91
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  9   5 Lech Moliński         1.5 ZP 10988  88.00 40.74
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
 10   9 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  85.00 39.35
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
                            -----
                  Suma WK =  38.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

       100% turnieju =   168


Turniej klubowy 6.06

M-CE NR                                    WYNIK    %  PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 246.00 54.91  2   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  =   5 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 246.00 54.91  1
        Zdzisław Niemirski                
  3   2 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 240.00 53.57  1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  4   1 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 234.00 52.23  1
        Marcin Rój                        
  5   6 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 210.00 46.88      1
        Marek Trafała                     
  6   3 Stanisław Cygan       1.0 DS 15228 204.00 45.54  
        Z Wróblewski              DS      
  7   4 Wacław Rój            1.0 DS 13784 188.00 41.96  
        Mariusz Kołdziejczuk              
                            -----
                  Suma WK =  17.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448

Turniej klubowy 3.06

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   8 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 141.75 65.63  3
        Marcin Rój                 NZ      
  2  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 121.25 56.13  2
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  3   6 Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185 113.00 52.31  1
        Zdzisław Klimczak      2.5 DS 01380
  4   2 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135 111.25 51.50  1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  5   4 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826 108.25 50.12  1
        Marek Trafała              NZ      
  6   7 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 107.25 49.65
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  7   9 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584  99.75 46.18
        Andrzej Stachowiak         NZ      
  8   5 Wacław Rój             1.0 DS 13784  97.00 44.91
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  9   1 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569  91.75 42.48
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
 10   3 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228  88.75 41.09      1
        Zbigniew Wróblewski        NZ      
                             -----
                   Suma WK =  32.5
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216

Turniej klubowy 23.05

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   1 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  135.00 62.50   3
        Marcin Rój                 NZ      
  2   2 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652  130.00 60.19   2
        Mirosław Stankiewicz       NZ      
  3   6 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260  126.00 58.33   1
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  4   9 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584  119.00 55.09   1
        Tadeusz Kusik              NZ      
  5  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  117.00 54.17   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  6   7 Marian Hutnik              NZ        109.50 50.69
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  7   8 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  106.00 49.07
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  8   5 Marek Trafała              NZ         93.50 43.29
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  9   3 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569   73.50 34.03
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
 10   4 Zbigniew Wróblewski        NZ         70.50 32.64
        Stanisław Cygan        1.0 DS 15228
                             -----
                   Suma WK =  27.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 20.05

M-CE NR                                     RAZEM PKL PDF
---------------------------------------------------------
  1   1 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652  61.40  3   2
        Mirosław Stankiewicz       NZ      
  2  12 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  47.80  2   
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  3   7 Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514  21.60  1   1
        Zbigniew Skórecki      1.5 DS 13911
  4   9 Wacław Rój             1.0 DS 13784  10.40  1   1
        Tadeusz Kusik              NZ      
  5   4 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260   4.80  1   3
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  
  6   2 Marcin Rój                 NZ         1.20  1   2
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726
  7  11 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135  -3.80      1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  8  10 Zdzisław Niemirski         NZ        -8.80
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  9   8 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 -16.60
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
 10   3 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826 -21.60
        Marek Trafała              NZ      

 11   5 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584 -31.20
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
 12   6 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228 -65.20
        Zbigniew Wróblewski        NZ      
                             -----
                   Suma WK =  32.5


Turniej klubowy 16.05

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   3 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260  173.40 64.22   3
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  2   7 Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514  153.00 56.67   2
        Zbigniew Skórecki      1.5 DS 13911
      5 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  153.00 56.67   1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  4   1 Mirosław Stankiewicz       NZ        141.00 52.22   1
        Lech Moliński          1.5 ZP 10988
  5  10 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356  133.80 49.56   1
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  6   6 Marcin Rój                 NZ        132.60 49.11   1
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
  7  12 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  130.20 48.22
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  8  11 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135  126.60 46.89
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726
  9   4 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826  115.80 42.89
        Marek Trafała              NZ      
 10   8 Zdzisław Niemirski         NZ        113.40 42.00
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ     
 11   2 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228  112.20 41.56
        Zbigniew Wróblewski        NZ      
                             -----
                   Suma WK =  38.0
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   270


Turniej klubowy 13.05
M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   5 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356 139.00 64.35   3   1
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  2  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 129.00 59.72   2   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  3   9 Lech Moliński          1.5 ZP 10988 125.00 57.87   1    
        Mirosław Stankiewicz       NZ      
  4   7 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135 124.00 57.41   1    
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726
  5   1 Marcin Rój                 NZ       112.00 51.85   1    
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
  6   8 Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185 102.00 47.22       1
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  7   3 Mariusz Kołodziejczuk      NZ       101.00 46.76
        Marek Trafała              NZ      
  8   2 Andrzej Jabłonowski        NZ        99.00 45.83
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  9   6 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  82.00 37.96
        Liwiusz Ros            1.5 DS 13188
 10   4 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228  67.00 31.02
        Zbigniew Wróblewski        NZ      
                             -----
                   Suma WK =  31.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 6.05

 

 

 

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1  11 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  167.00 61.85  3   
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  2   7 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  166.00 61.48  2   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  3  12 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631  149.00 55.19  1   1
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  4   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  141.00 52.22  1   
        Tadeusz Cymbalista    4.0 MA 06559
  5   4 Marcin Rój                NZ        136.00 50.37  1   
        Wacław Rój            1.0 DS 13784
  6   3 Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514  134.00 49.63  1   
        Zbigniew Skórecki     1.5 DS 13911
  7  10 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  131.00 48.52
        Mirosław Stankiewicz      NZ     
  8   8 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188  129.00 47.78
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  9   9 Lech Moliński         1.5 ZP 10988  123.00 45.56
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
 10   2 Andrzej Jabłonowski       NZ        121.00 44.81      1
        Marian Hutnik             NZ     

 

 11   6 Zbigniew Wróblewski       NZ        116.00 42.96
        Stanisław Cygan       1.0 DS 15228
 12   1 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  107.00 39.63
        Marek Trafała             NZ     
                            -----
                  Suma WK =  41.0
            100% rozdania =    10
            100% turnieju =   270

 


Turniej klubowy 2.05

 

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Lech Moliński          1.5 ZP 10988 103.00 61.31  3   1
        Mirosław Stankiewicz       NZ     
  2   6 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826  93.00 55.36  2 
        Marek Trafała              NZ     
  3   7 Tadeusz Cymbalista     4.0 MA 06559  92.00 54.76  1   1
        Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135
  4   5 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356  90.00 53.57  1
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  5   8 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  84.00 50.00
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  6   1 Zbigniew Wróblewski        NZ        74.00 44.05
        Stanisław Cygan        1.0 DS 15228
  7   3 Mariusz Kołodziejczuk      NZ        71.00 42.26
        Klaudia Simko              DS 15692
  8   4 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  65.00 38.69
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
                             -----
                   Suma WK =  28.5
             100% rozdania =     6
             100% turnieju =   168

 


Turniej klubowy 29.04

 

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   8 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 177.00 65.56  3   
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2   4 Andrzej Jabłonowski        NZ       173.00 64.07  2   2
        Zdzisław Niemirski         NZ     
  3   9 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188 153.00 56.67  1   1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  4   6 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826 143.00 52.96  1   
        Marek Trafała              NZ     
  5   7 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356 140.00 51.85  1   1
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  6   3 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 135.00 50.00  1   1
        Tadeusz Cymbalista     4.0 MA 06559
  7   1 Zbigniew Wróblewski        NZ       132.00 48.89      3
        Stanisław Cygan        1.0 DS 15228
  8  10 Marcin Rój                 NZ       124.00 45.93      2
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
  9  12 Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631 121.00 44.81      1
        Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135
 10   2 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 117.00 43.33      1
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ     

 

 11   5 Wacław Diłaj               DS 14164 107.00 39.63      1
        Adam Szuszkiewicz       .5 DS 14060
 12  11 Lech Moliński          1.5 ZP 10988  98.00 36.30      
        Mirosław Stankiewicz       NZ     
                             -----
                   Suma WK =  37.0
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   270

 


Turniej klubowy 25.04

 

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   8 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228 129.00 59.72   3   
        Zbigniew Wróblewski        NZ     
  2   3 Andrzej Jabłonowski        NZ       121.00 56.02   2   
        Zdzisław Niemirski         NZ     
  3   7 Marcin Rój                 NZ       120.00 55.56   1   1
        Tadeusz Kusik              NZ     
  4   1 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356 118.00 54.63   1   1
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  5   5 Lech Moliński          1.5 ZP 10988 112.00 51.85   1   
        Mirosław Stankiewicz       NZ     
  6   2 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 104.00 48.15       1
        Tadeusz Cymbalista     4.0 MA 06559
  7  10 Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631 103.00 47.69 
        Zbigniew Skórecki      1.5 DS 13911
  8   9 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  99.00 45.83 
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
  9   6 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826  95.00 43.98 
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
 10   4 Mariusz Kołodziejczuk      NZ        79.00 36.57 
        Wacław Rój             1.0 DS 13784
                             -----
                   Suma WK =  31.5
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216

 


Turniej klubowy 18.04

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   4 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356 129.25 59.84   4    
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  2   6 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 128.00 59.26   3    
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  3   2 Stanisław Cygan        1.0 DS 15228 116.75 54.05   1   1
        Zbigniew Wróblewski        NZ      
  3=  7 Mirosław Stankiewicz       NZ       116.75 54.05   1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  5   3 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 110.50 51.16   1
        Tadeusz Cymbalista     4.0 MA 06559
  6  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 109.25 50.58
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  7   5 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584  94.25 43.63
        Lech Moliński          1.5 ZP 10988
  7=  1 Marek Trafała              NZ        94.25 43.63
        Liwiusz Ros            1.5 DS 13188
  9   8 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569  73.00 33.80
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  38.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 15.04

 

M-CE NR                                  WYNIK    %   PKL PDF
-------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Romańczyk     4.0 DS 01604 138.00 63.89   4   4
        Bogdan Nowakowski   2.5 DS 09631
  2   8 Krzysztof Baranowski1.5 DS 13726 127.00 58.80   3   1
        Tadeusz Cymbalista  4.0 MA 06559
  3   1 Stanisław Sutkowski 2.5 DS 08135 117.00 54.17   1   1
        Marian Najmrodzki    .5 DS 15736
  4   4 Lech Moliński       1.5 ZP 10988 116.00 53.70   1   1
        Włodzimierz Kubas   2.0 DS 13584
  5   6 Roman Jankiewicz    7.0 DS 01356 114.00 52.78   1
        Radosław Surowiak   4.0 DS 09652
  6   3 Stanisław Cygan     1.0 DS 15228 102.00 47.22
        Zbigniew Wróblewski     NZ     
  7   2 Maciej Chojnacki    2.5 DS 01260 100.00 46.30
        Ryszard Menzfeld    4.0 DS 01495
  8   7 Andrzej Jabłonowski     NZ        96.00 44.44
        Marian Hutnik           NZ     
  9   5 Tadeusz Janeczek    2.5 DS 09569  89.00 41.20
        Wacław Rój          1.0 DS 13784
 10   9 Włodzimierz Jaszczuk .5 DS 15826  81.00 37.50       1
        Zdzisław Niemirski      NZ     
                            -----
                  Suma WK =  41.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

 


Turniej klubowy 11.04

M-CE NR                                  WYNIK    %   PKL
----------------------------------------------------------
  1  12 Jerzy Romańczyk     4.0 DS 01604 157.80 58.44   3
        Bogdan Nowakowski   2.5 DS 09631
  2   8 Halina Pietrzykowska1.0 DS 14514 155.40 57.56   2
        Zbigniew Skórecki   1.5 DS 13911
  3   7 Lech Moliński       1.5 ZP 10988 142.20 52.67   1
        Włodzimierz Kubas   2.0 DS 13584
  4   4 Marian Najmrodzki    .5 DS 15736 139.80 51.78   1
        Wacław Rój          1.0 DS 13784
  5  11 Roman Jankiewicz    7.0 DS 01356 135.00 50.00   1
        Radosław Surowiak   4.0 DS 09652
  5=  5 Krzysztof Baranowski1.5 DS 13726 135.00 50.00   1
        Tadeusz Cymbalista  4.0 MA 06559
  5=  2 Włodzimierz Jaszczuk .5 DS 15826 135.00 50.00  
        Kołodziejczuk/Trafała   NZ      
  8   6 Stanisław Cygan     1.0 DS 15228 124.20 46.00  
        Zbigniew Wróblewski     NZ      
  9  10 Ryszard Menzfeld    4.0   -0.50  123.70 45.81  
        Maciej Chojnacki    2.5 DS 01260
 10   1 Mirosław Stankiewicz    NZ       120.60 44.67  
        Zdzisław Niemirski      NZ      

 11   3 Tadeusz Janeczek    2.5 DS 09569 115.80 42.89  
        Marcin Rój              NZ      
                             -----
                   Suma WK =  41.0
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   270


Turniej klubowy 4.03

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   1 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  167.00 61.85   3    
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  2  10 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356  160.00 59.26   2    
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
      5 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  160.00 59.26   1   1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  4   9 Ryszard Dynowski           NZ        150.00 55.56   1   1
        Leszek Grunwald            NZ      
  5  12 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  139.00 51.48   1   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  6   2 Marek Trafała              NZ        130.00 48.15   1    
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  7   4 Marian Hutnik              NZ        129.00 47.78
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  8  11 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135  127.00 47.04
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
  9   6 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569  126.00 46.67
        Marcin Rój                 NZ      
 10   8 Stanisław Cygan         .5 DS 15228  116.00 42.96
        Zbigniew Wróblewski        NZ      

 11   7 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  108.00 40.00
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
      3 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  108.00 40.00
        Paweł Bruzda            .5 DS 15089
                             -----
                   Suma WK =  35.5
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   270

Turniej klubowy 21.03

 

M-CE NR                               WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------
  1   1 Maciej Chojnacki      2.5 DS  101.00 60.12   3   1 
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS
  2   5 Marian Najmrodzki      .5 DS  93.00 55.36    2   
        Wacław Rój             .5 DS
  3   2 Marek Trafała             NZ  91.00 54.17    1   1
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  4   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS  89.00 52.98    1   2
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS
  5   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS  83.00 49.40
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS
  6   3 Tadeusz Janeczek      2.5 DS  75.00 44.64
        Marcin Rój                NZ     
      4 Zbigniew Wróblewski       NZ  75.00 44.64        1
        Stanisław Cygan        .5 DS
  8   7 Roman Jankiewicz      7.0 DS  65.00 38.69        1
        Radosław Surowiak     4.0 DS
                            -----
                  Suma WK =  30.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

 


Turniej klubowy 18.03

M-CE NR                                     RAZEM  PKL
------------------------------------------------------
  1   7 Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514  36.92   3
        Zbigniew Skórecki      1.0 DS 13911
  2  11 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356  27.08   2
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  3   1 Ryszard Menzfeld       4.0 DS +0.87  23.37   1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  4   5 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  18.83   1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  5  10 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135  13.75   1
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
  6  12 Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631   5.42   1
        Marek Trafała              NZ      
  7   4 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726   2.00
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  8   3 Zbigniew Wróblewski        NZ       -22.25
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
  9   2 Marian Hutnik              NZ       -27.42
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
 10   6 Marcin Rój                 NZ       -38.08
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
 11   8 Wacław Diłaj               DS -0.50 -39.25
        Zbigniew Torbus            NZ      
                             -----
                   Suma WK =  29.0


Turniej klubowy 14.03

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   8 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  260.00 58.04   3   3
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  2   3 Zdzisław Klimczak      2.5 DS 01380  257.00 57.37   2    
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  3   4 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  251.00 56.03   1    
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  4   6 Zbigniew Wróblewski        NZ        223.00 49.78   1    
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
  5   5 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  220.00 49.11       1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  6   1 Marcin Rój                 NZ        180.00 40.18       1
        Wacław Rój              .5 DS 13784
  7   2 Mariusz Kołodziejczuk      NZ        177.00 39.51
        Marek Trafała              NZ      
                             -----
                   Suma WK =  19.0
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   448


Turniej klubowy 11.03

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  137.00 63.43   3
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  2   8 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260  132.00 61.11   2
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  3   3 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  126.00 58.33   1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  4   4 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356  110.00 50.93   1
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
      7 Andrzej Jabłonowski        NZ        110.00 50.93   1
        Marian Hutnik              NZ      
  6   6 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569  108.00 50.00  
        Marcin Rój                 NZ      
  7   9 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826  107.00 49.54  
        Tadeusz Kusik              NZ      
  8   5 Mariusz Kołodziejczuk      NZ         98.00 45.37  
        Marek Trafała              NZ      
  9   1 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135   78.00 36.11  
        Wacław Rój              .5 DS 13784
 10   2 Zbigniew Wróblewski        NZ         74.00 34.26  
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
                             -----
                   Suma WK =  31.0
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy  7.03

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   8 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356 146.00 67.59   3   1
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
  2   4 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 136.00 62.96   2
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  3   1 Stanisław Cygan         .5 DS 15228 127.00 58.80   1
        Zbigniew Wróblewski        NZ      
  4  10 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 124.00 57.41   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  5   3 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 104.00 48.15   1
        Marcin Rój                 NZ     
  6   6 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188 100.00 46.30       1
        Paweł Bruzda            .5 DS 15089
  7   7 Zdzisław Niemirski         NZ        96.00 44.44       1
        Wacław Rój              .5 DS 13784
  8   5 Marek Trafała              NZ        89.00 41.20
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  9   2 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  82.00 37.96       1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
 10   9 Wacław Diłaj               DS-0.40   75.60 35.00
        Zbigniew Torbus            NZ      
                             -----
                   Suma WK =  31.5
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 4.03

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   1 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736  167.00 61.85   3    
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  2  10 Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356  160.00 59.26   2    
        Radosław Surowiak      4.0 DS 09652
      5 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  160.00 59.26   1   1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  4   9 Ryszard Dynowski           NZ        150.00 55.56   1   1
        Leszek Grunwald            NZ      
  5  12 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604  139.00 51.48   1   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  6   2 Marek Trafała              NZ        130.00 48.15   1    
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  7   4 Marian Hutnik              NZ        129.00 47.78
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  8  11 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135  127.00 47.04
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
  9   6 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569  126.00 46.67
        Marcin Rój                 NZ      
 10   8 Stanisław Cygan         .5 DS 15228  116.00 42.96
        Zbigniew Wróblewski        NZ      

 11   7 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  108.00 40.00
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
      3 Liwiusz Ros            1.5 DS 13188  108.00 40.00
        Paweł Bruzda            .5 DS 15089
                             -----
                   Suma WK =  35.5
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   270


Turniej klubowy 28.02

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   3 Wacław Rój              .5 DS 13784 252.00 56.25   2   1
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
  2   5 Marek Trafała              NZ       246.00 54.91   1   1
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  3   2 Zbigniew Skórecki      1.0 DS 13911 236.00 52.68   1    
        Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514
  4   8 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260 218.00 48.66   1    
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  5   4 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 214.00 47.77
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
  6   1 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736 202.00 45.09       1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  7   6 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 200.00 44.64       1
        Marcin Rój                 NZ      
                             -----
                   Suma WK =  13.0
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   448


KM MZBS 02 - Jelenia Góra 25.02.2013

M-CE NR                                     WYNIK    %  Pdf*)
-----------------------------------------------------------
  1  12 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 281.29 60.89  1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2  15 Zbigniew Skórecki      1.0 DS 13911 269.29 58.29   
        Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514
  3   4 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 266.86 57.76  1
        Marcin Rój                 NZ      
  4  16 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 256.29 55.47  4
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  5   2 Marian Najmrodzki       .5 DS 15736 249.71 54.05    
        Zdzisław Niemirski         NZ      
      7 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 249.71 54.05   
        Paweł Bruzda            .5 DS 15089
  7   9 Ryszard Dynowski           NZ       248.71 53.83  1
        Leszek Grunwald            NZ      
  8   1 Wacław Rój              .5 DS 13784 218.57 47.31  2
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
  9   6 Dariusz Kowalski        .5 DS 13184 216.14 46.78  1
        Andrzej Kaczmarczyk     .5 DS 13183
 10   8 Lech Rębisz            1.5 DS 13187 216.00 46.75  1
        Katarzyna Rębisz        .5 DS 14124

 11  10 Joanna Gołdyn           .5 DS 14051 215.43 46.63
        Elżbieta Gołdyn         .5 DS 14511
 12  14 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135 208.00 45.02  2
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
 13  13 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652 204.86 44.34
        Roman Jankiewicz       7.0 DS 01356
 14  11 Wacław Diłaj               DS 14164 203.71 44.09
        Adam Szuszkiewicz          DS 14060
 15   3 Andrzej Jabłonowski        NZ       200.14 43.32
        Marian Hutnik              NZ      
 16   5 Marek Trafała              NZ       191.29 41.40  1
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  40.0
             100% rozdania =    14
             100% turnieju =   462

      *) punktacja długofalowa: za wylicytowanego i wygranego
         szlemika - 1 pkt, za szlema 3 pkt.
Turniej klubowy 21.02

 

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   8 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652  249.00 55.58   3   
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  2   5 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569  241.00 53.79   2   
        Marcin Rój                 NZ     
  3   4 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495  233.00 52.01   1   1
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  4   1 Marian Hutnik              NZ        222.00 49.55   1   
        Andrzej Jabłonowski        NZ     
  5   2 Stanisław Cygan         .5 DS 15228  215.00 47.99
        Wacław Rój              .5 DS 13784
  6   3 Zdzisław Niemirski         NZ        208.00 46.43       1
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ     
  7   6 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726  200.00 44.64       1
        Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826
                             -----
                   Suma WK =  18.5
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   448

 

Turniej klubowy 18.02

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   7 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 128.00 59.26   3   2
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2   6 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652 120.50 55.79   2   1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  3  10 Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726 114.60 53.06   1    
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  4   8 Marian Hutnik              NZ       107.55 49.79   1   1
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
  5   3 Zdzisław Niemirski         NZ       106.75 49.42   1    
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  6   4 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 105.50 48.84
        Marcin Rój                 NZ      
  7   1 Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514 103.80 48.06
        Zbigniew Skórecki      1.0 DS 13911
  8   5 Stanisław Cygan         .5 DS 15228  97.10 44.95
        Wacław Rój              .5 DS 13784
  9   2 Ryszard Dynowski           NZ        93.00 43.06
        Leszek Grunwald            NZ      
                             -----
                   Suma WK =  20.5
             100% rozdania =     8
             100% turnieju =   216


Turniej klubowy 14.02

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   6 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 244.00 61.00   2   1
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  2   4 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826 205.00 51.25   1    
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
  3   2 Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569 201.00 50.25   1    
        Marek Trafała              NZ      
  4   5 Zdzisław Niemirski         NZ       198.00 49.50       1
        Tadeusz Kusik              NZ      
  5   3 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584 180.00 45.00       1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  6   1 Stanisław Cygan         .5 DS 15228 172.00 43.00  
        Wacław Rój              .5 DS 13784
                             -----
                   Suma WK =  13.0
             100% rozdania =    16
             100% turnieju =   400


Turniej klubowy 11.02

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1  12 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 168.00 62.22   3    
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  2   2 Stanisław Sutkowski    2.5 DS 08135 159.00 58.89   2    
        Jarosław Kuźniar       1.5 DS 13185
  3   6 Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260 157.00 58.15   1    
        Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495
  4   8 Wacław Diłaj               DS 14164 142.00 52.59   1   1
        Zbigniew Torbus            NZ      
  5  10 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652 139.00 51.48   1   1
        Zdzisław Niemirski         NZ      
  6   9 Marcin Rój                 NZ       138.00 51.11   1    
        Tadeusz Janeczek       2.5 DS 09569
      1 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584 138.00 51.11       1
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  8   5 Zbigniew Skórecki      1.0 DS 13911 136.00 50.37  
        Halina Pietrzykowska   1.0 DS 14514
  9  11 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826 131.00 48.52  
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726
 10   3 Marian Hutnik              NZ       126.00 46.67  
        Andrzej Jabłonowski        NZ      
 11   4 Wacław Rój              .5 DS 13784  93.00 34.44       1
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
      7 Marek Trafała              NZ        93.00 34.44  
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ      
                             -----
                   Suma WK =  31.0
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   270


Turniej klubowy
pod patronatem Radka Surowiaka

 

M-CE NR                                    WYNIK    %  PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 110.00 65.48  3   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   5 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  97.00 57.74  2   
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  3   4 Wacław Rój             .5 DS 13784  89.00 52.98  1   
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  4   1 Marian Hutnik             NZ        87.00 51.79  1   1
        Andrzej Jabłonowski       NZ     
  5   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  80.00 47.62      1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   6 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  73.00 43.45 
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  7   2 Marcin Rój                NZ        68.00 40.48      1
        Zbigniew Wróblewski       NZ     
      7 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  68.00 40.48 
        Zdzisław Niemirski        NZ     
                            -----
                  Suma WK =  21.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

 


Turniej klubowy 4.02

 

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   4 Ryszard Menzfeld       4.0 DS 01495 129.20 58.73   3
        Maciej Chojnacki       2.5 DS 01260
  2  12 Jerzy Romańczyk        4.0 DS 01604 126.80 57.64   2
        Bogdan Nowakowski      2.5 DS 09631
  3   2 Wacław Diłaj               DS 14164 122.00 55.45   1
        Zbigniew Torbus            NZ     
  4   6 Radosław Surowiak      4.0 DS 09652 118.40 53.82   1
        Zdzisław Niemirski         NZ     
  5   1 Andrzej Jabłonowski        NZ       116.00 52.73   1
        Marian Hutnik              NZ     
  6  10 Ryszard Dynowski           NZ       113.60 51.64   1
        Leszek Grunwald            NZ     
      8 Wacław Rój              .5 DS 13784 113.60 51.64
        Stanisław Cygan         .5 DS 15228
  8   5 Włodzimierz Kubas      2.0 DS 13584 112.40 51.09
        Marian Najmrodzki       .5 DS 15736
  9   9 Marcin Rój                 NZ       105.20 47.82
        Zbigniew Wróblewski        NZ     
 10   3 Włodzimierz Jaszczuk    .5 DS 15826  82.40 37.45
        Krzysztof Baranowski   1.5 DS 13726

 11   7 Klaudia Simko              DS 15692  70.40 32.00
        Mariusz Kołodziejczuk      NZ     
                             -----
                   Suma WK =  22.5
             100% rozdania =    10
             100% turnieju =   220

 


Turniej klubowy 24.01

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   4 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 269.00 60.04   3
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   1 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 250.00 55.80   2
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 247.00 55.13   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   3 Zdzisław Niemirski        NZ       218.00 48.66   1
        Marek Trafała             NZ     
  5   5 Zbigniew Wróblewski       NZ       211.00 47.10
        Marcin Rój                NZ     
  6   6 Wacław Rój             .5 DS 13784 190.00 42.41
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  7   2 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 183.00 40.85
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
                            -----
                  Suma WK =  20.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448

 

Turniej klubowy 21.01

 

M-CE NR                                     RAZEM  PKL PDF
----------------------------------------------------------
  1   3 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495   50.00   2   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   8 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631   28.33   1   
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  3   4 Zdzisław Niemirski        NZ         22.67   1   1
        Andrzej Jabłonowski       NZ     
  4   7 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  -10.00   1   3
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  5   1 Wacław Rój             .5 DS 13784  -12.33
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  6   6 Marcin Rój                NZ        -14.33
        Zbigniew Wróblewski       NZ     
  7   2 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736  -27.00
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  8   5 Ryszard Dynowski          NZ        -37.33        1
        Leszek Grunwald           NZ     
                            -----
                  Suma WK =  18.0

 


Turniej klubowy 17.01

 

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL  PDF
-----------------------------------------------------------------
  1   6 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  263.00 58.71   3    2
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  2   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  242.00 54.02   2    1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   5 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  233.00 52.01   1    2
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  4   1 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558  217.00 48.44   1    3
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
      4 Marcin Rój                NZ        217.00 48.44        1
        Zbigniew Wróblewski       NZ       
  6   2 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  200.00 44.64       
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  7   3 Wacław Rój             .5 DS 13784  196.00 43.75        1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
                            -----
                  Suma WK =  27.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448

 


Turniej klubowy 14.10

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   4 Włodzimierz Kubas     2.0   -0.30  102.70 61.13   3   1
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  2   1 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  92.00 54.76   2   1
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  3   7 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495  89.00 52.98   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  4   2 Marcin Rój                  -0.30   85.70 51.01   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ    
  5   5 Wacław Rój             .5 DS 13784  85.00 50.60       1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  6   3 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  75.00 44.64
        Andrzej Jabłonowski       NZ     
  7   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  72.00 42.86
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  8   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  70.00 41.67       1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
                            -----
                  Suma WK =  25.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

 


Turniej klubowy 10.01

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 251.00 56.03   3   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   6 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726 241.00 53.79   2    
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  3   8 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 234.00 52.23   1    
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   3 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 219.00 48.88   1   1
        Marcin Rój                NZ      
  5   5 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 218.00 48.66
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  6   4 Andrzej Jabłonowski       NZ       205.00 45.76
        Marian Hutnik             NZ      
  7   1 Marek Trafała             NZ       200.00 44.64
        Zdzisław Niemirski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  20.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 7.01

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  130.75 60.53   3
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   2 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  128.25 59.38   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  3   4 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652  125.25 57.99   1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  4   5 Andrzej Jabłonowski       NZ -0.40  109.60 50.74   1
        Wacław Rój             .5 DS 13784
  5   1 Marcin Rój                NZ        108.25 50.12   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  6   7 Wacław Diłaj              NZ        107.75 49.88
        Zbigniew Torbus           NZ      
  7   3 Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726  101.00 46.76
        Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135
  8   6 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584   97.75 45.25
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  9   8 Liwiusz Ros           1.5 DS 13188   92.25 42.71
        Daniel Mujstra            NZ      
 10   9 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569   78.75 36.46
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
                            -----
                  Suma WK =  27.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216



Turniej klubowy 3.01

M-CE NR                                   WYNIK    %   PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   5 Marcin Rój                NZ       98.33 58.53   3    
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  2   1 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 91.67 54.57   2    
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  3   6 Marian Najmrodzki      .5 DS 15736 89.00 52.98   1    
        Tadeusz Kusik             NZ      
  4   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 84.67 50.40   1   2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  5   7 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584 83.33 49.60       1
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  6   4 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 81.00 48.21
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  7   3 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 74.00 44.05       1
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  8   2 Wacław Rój             .5 DS 13784 70.00 41.67       1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
                            -----
                  Suma WK =  22.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 27.12

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   5 Wacław Rój             .5 DS 13784 256.00 57.14   3   1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  2   1 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 252.00 56.25   2
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 234.00 52.23   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   2 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 230.00 51.34   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  5   4 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 224.00 50.00
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584        
  6   6 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 198.00 44.20       1
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  7   3 Marcin Rój                NZ       174.00 38.84
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  27.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448


Turniej klubowy 20.12

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL Pdf
---------------------------------------------------------------
  1   1 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 288.00 60.00   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   6 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 264.00 55.00   1   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   2 Zbigniew Wróblewski       NZ       236.00 49.17   1
        Marcin Rój                NZ      
  4   5 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584 234.00 48.75
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   4 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 210.00 43.75
        Marek Trafała             NZ      
  6   3 Zdzisław Niemirski        NZ       208.00 43.33
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  16.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480


Turniej klubowy 17.12

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   5 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 121.75 56.37   3
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  2  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 117.10 54.21   2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   1 Marcin Rój                NZ       114.25 52.89   1
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  4   7 Włodzimierz Kubas     2.0 DS-0.40  112.60 52.13   1
        Marian Najmrodzki      .5 DS 15736
  5   6 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 109.60 50.74   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  6   3 Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514 104.25 48.26
        Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911
  7   2 Wacław Rój             .5 DS 13784 103.80 48.06
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  8   4 Michał Kostek             NZ-0.40  103.40 47.87
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  9   8 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  89.25 41.32
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
                            -----
                  Suma WK =  32.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216


Turniej klubowy 10.12

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   2 Maciej Chojnacki     2.5 DS 01260  242.00 54.02   3   1
        Tadeusz Janeczek     2.5 DS 09569
  2   6 Jarosław Kuźniar     1.5 DS 13185  230.00 51.34   2    
        Andrzej Jabłonowski      NZ      
  3   3 Ryszard Menzfeld     4.0 DS 01495  228.00 50.89   1    
        Waldemar Dębiczak    4.0 DS 09558
  4   5 Michał Kostek            NZ        222.00 49.55   1    
        Zdzisław Niemirski       NZ      
  5   1 Wacław Rój            .5 DS 13784  220.00 49.11       2
        Stanisław Cygan       .5 DS 15228
  6   4 Tadeusz Kusik            NZ        214.00 47.77
        Marian Najmrodzki        DS 15736
  7   8 Bogdan Nowakowski    2.5 DS 09631  212.00 47.32
        Jaszczuk/Skórecki    1.0 DS 13911
                           -----
                 Suma WK =  19.0
           100% rozdania =    16
           100% turnieju =   448

Turniej klubowy 6.12

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   1 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  237.00 59.25   2   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   6 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631  209.00 52.25   1
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  3   3 Marian Najmrodzki         DS 15736  199.00 49.75   1   1
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
      4 Wacław Rój             .5 DS 13784  199.00 49.75       1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  5   2 Andrzej Jabłonowski       NZ        192.00 48.00
        Zdzisław Niemirski        NZ      
  6   5 Zbigniew Wróblewski       NZ        164.00 41.00
        Marcin Rój                NZ      
                            -----
                  Suma WK =  13.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   400

Turniej klubowy 3.12

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL
------------------------------------------------------------
  1   8 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631   98.67 58.73   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   5 Marian Najmrodzki         DS 15736   97.00 57.74   1
        Tadeusz Kusik             NZ      
  3   7 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260   91.33 54.36   1
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  4   4 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135   86.33 51.39   1
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  5   6 Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911   79.67 47.42
        Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514
  6   1 Wacław Rój             .5 DS 13784   77.00 45.83
        Marcin Rój                NZ      
  7   3 Stanisław Cygan        .5 DS 15228   74.00 44.05
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  8   2 Michał Kostek             NZ         68.00 40.48
        Zdzisław Niemirski        NZ      
                            -----
                  Suma WK =  18.5
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168


Turniej klubowy 29.11

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   4 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  98.00 58.33   3
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
      5 Tadeusz Kusik             NZ        98.00 58.33   2
        Marian Najmrodzki         DS 15736
  3   2 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558  97.33 57.93   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  4   8 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631  82.67 49.21   1
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  5   6 Marcin Rój                NZ        78.00 46.43
        Zbigniew Wróblewski       NZ      
  6   7 Zdzisław Niemirski        NZ        76.67 45.64
        Andrzej Jabłonowski       NZ      
  7   3 Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911  72.00 42.86
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  8   1 Wacław Rój             .5 DS 13784  69.33 41.27
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
                            -----
                  Suma WK =  20.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168



Turniej klubowu 19.11

M-CE NR                                        WYNIK    %   PKL
---------------------------------------------------------------
  1   7 Lech Moliński         1.5 ZP 10988     137.00 63.43   3
        Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584
  2   4 Waldemar Maciejewski  2.5 DS 01467     126.00 58.33   2
        Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185
  3   8 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495     116.00 53.70   1
        Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260
  4   3 Kazimierz Radomski        NZ           112.00 51.85   1
        Tadeusz Kusik             NZ      
      1 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135     112.00 51.85   1
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  6   5 Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911     111.00 51.39
        Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514
  7  10 Andrzej Jabłonowski       NZ           110.00 50.93
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  8   9 Marcin Rój                NZ            86.00 39.81
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
      6 Marian Najmrodzki         DS 15736      86.00 39.81
        Liwiusz Ros           1.5 DS 13188
 10   2 Zdzisław Niemirski        NZ            84.00 38.89
        Michał Kostek             NZ      
                            -----
                  Suma WK =  23.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216



Turniej klubowy 12.11

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   1 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584 129.25 59.84   3   1
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  2  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 125.25 57.99   2   3
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   7 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 117.25 54.28   1   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  4   8 Radosław Surowiak     4.0 DS 09652 111.00 51.39   1   
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  5   3 Michał Kostek             NZ       110.75 51.27   1   2
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  6   4 Andrzej Jabłonowski       NZ       106.75 49.42       1
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  7   5 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135 100.25 46.41
        Marian Najmrodzki         DS 15736
  8   9 Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911  95.00 43.98
        Marek Trafała             NZ     
  9   2 Marcin Rój                NZ        94.75 43.87       1
        Zbigniew Wróblewski       NZ     
 10   6 Wacław Rój             .5 DS 13784  89.75 41.55       1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
                            -----
                  Suma WK =  28.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

 


Turniej klubowy 8.11 (CVS)

 

M-CE NR                                    RAZEM  PKL PDF
---------------------------------------------------------
  1   7 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584 103.33   3   1
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  2   1 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260  50.67   2   1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  3   4 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356   2.67   1   
        Radosław Surowiak     4.0 DS 09652
  4  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   2.33   1   
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  5   5 Zdzisław Niemirski        NZ       -18.33   1   
        Marek Trafała             NZ     
  6   8 Wacław Rój             .5 DS 13784 -22.67       1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  7   6 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 -23.00
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  8   2 Marcin Rój                NZ       -41.33       1
        Zbigniew Wróblewski       NZ     
  9   3 Marian Najmrodzki         DS 15736 -53.67
        Tadeusz Kusik             NZ     
                            -----
                  Suma WK =  31.5

 


Turniej klubowy 5.11M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1  10 Waldemar Dębiczak    4.0 DS 09558  130.40 59.27   3   1
        Tadeusz Janeczek     2.5 DS 09569
      9 Włodzimierz Kubas    2.0 DS 13584  130.40 59.27   2   1
        Lech Moliński        1.5 ZP 1098
  3   3 Michał Kostek            NZ        119.60 54.36   1   
        Zdzisław Niemirski       NZ     
  4   5 Tadeusz Kusik            NZ        112.40 51.09   1   1
        Andrzej Jabłonowski      NZ     
      1 Ryszard Menzfeld     4.0 DS 01495  112.40 51.09   1   
        Maciej Chojnacki     2.5 DS 01260
  6   2 Roman Jankiewicz     7.0 DS 01356  110.00 50.00   1   
        Radosław Surowiak    4.0 DS 09652
  7   6 Marian Najmrodzki        DS 15736  106.40 48.36 
        Marek Trafała            NZ     
  8   8 Andrzej Stachowiak       NZ         99.20 45.09 
        Stanisław Sutkowski  2.5 DS 08135
  9  12 Jerzy Romańczyk      4.0 DS 01604   98.00 44.55       1
        Bogdan Nowakowski    2.5 DS 09631
      7 Marcin Rój               NZ         98.00 44.55 
        Zbigniew Wróblewski      NZ     
 11   4 Wacław Rój            .5 DS 13784   93.20 42.36 
        Stanisław Cygan       .5 DS 15228
                           -----
                 Suma WK =  37.5
           100% rozdania =    10
           100% turnieju =   220

Turniej klubowy 29.10

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   6 Jerzy Romańczyk      4.0 DS 01604  223.00 55.75   3   1
        Bogdan Nowakowski    2.5 DS 09631
  2   1 Ryszard Menzfeld     4.0 DS 01495  198.00 49.50   1   1
        Maciej Chojnacki     2.5 DS 01260
      4 Stanisław Cygan       .5 DS 15228  198.00 49.50   1   1
        Wacław Rój            .5 DS 13784
  4   5 Tadeusz Janeczek     2.5 DS 09569  197.00 49.25
        Zdzisław Niemirski       NZ     
  5   3 Zbigniew Wróblewski      NZ        196.00 49.00
        Marcin Rój               NZ     
  6   2 Roman Jankiewicz     7.0 DS 01356  188.00 47.00
        Radosław Surowiak    2.5 DS 09652
                           -----
                 Suma WK =  26.0
           100% rozdania =    16
           100% turnieju =   400

 


Turniej klubowy 25.10

 

M-CE NR                                     WYNIK    %  PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   3 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356   291.00 60.63 3  
        Radosław Surowiak     2.5 DS 09652
  2   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604   278.00 57.92 1  1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  3   5 Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911   257.00 53.54 1  1
        Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514
  4   4 Wacław Rój             .5 DS 13784   249.00 51.88    1
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  5   1 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495   189.00 39.38
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  6   2 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826   176.00 36.67    1
        Marek Trafała             NZ     
                            -----
                  Suma WK =  26.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480

 

Turniej klubowy 18.10

 

M-CE NR                                     WYNIK    % PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   4 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356  224.00 56.00 3   
        Radosław Surowiak     2.5 DS 09652
  2   1 Wacław Rój             .5 DS 13784  218.00 54.50 1   
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
  3   5 Zdzisław Niemirski        NZ        197.00 49.25 1   
        Marian Najmrodzki         DS 15736
  4   2 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558  195.00 48.75     1
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  5   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  189.00 47.25     1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   3 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  177.00 44.25
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
                            -----
                  Suma WK =  28.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   400

 


Turniej klubowy 15.10

 

M-CE NR                                   WYNIK    %   PKL PDF
--------------------------------------------------------------
  1   1 Roman Jankiewicz     7.0 DS 01356 254.00 63.50   3   
        Radosław Surowiak    2.5 DS 09652
  2   6 Jerzy Romańczyk      4.0 DS 01604 240.00 60.00   1   
        Bogdan Nowakowski    2.5 DS 09631
  3   2 Ryszard Menzfeld     4.0 DS 01495 205.00 51.25   1   1
        Tadeusz Janeczek     2.5 DS 09569
  4   3 Zdzisław Niemirski       NZ       198.00 49.50       1
        Michał Kostek            NZ     
  5   5 Stanisław Sutkowski  2.5 DS 08135 174.00 43.50
        Andrzej Jabłonowski      NZ     
  6   4 Wacław Rój            .5 DS 13784 129.00 32.25
        Stanisław Cygan       .5 DS 15228
                           -----
                 Suma WK =  26.0
           100% rozdania =    16
           100% turnieju =   400

Turniej klubowy 11.10

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL
-----------------------------------------------------------
  1   5 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 265.00 55.21   3
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569 260.00 54.17   1
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  3   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 242.00 50.42   1
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   2 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 241.00 50.21
        Radosław Surowiak     2.5 DS 09652
  5   3 Marian Najmrodzki         DS 15736 217.00 45.21
        Andrzej Jabłonowski       NZ     
  6   1 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 215.00 44.79
        Zdzisław Niemirski        NZ     
                            -----
                  Suma WK =  28.5
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480

Turniej klubowy 8.10

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   7 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 134.80 62.41   3   
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   1 Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356 128.60 59.54   2   
        Radosław Surowiak     2.5 DS 09652
  3   2 Michał Kostek             NZ       124.00 57.41   1   
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  4   5 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135 123.60 57.22   1   1
        Stanisław Pawłowski   2.5 DS     
  5  10 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 110.00 50.93   1   
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  6   4 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826  99.80 46.20
        Klaudia Simko             DS 15692
  7   8 Jarosław Kuźniar      1.5 DS 13185  99.00 45.83       1
        Lech Rębisz           1.0 DS 13187
  8   9 Marek Trafała             NZ        96.00 44.44
        Tadeusz Kusik             NZ     
  9   6 Marian Najmrodzki         DS 15736  88.00 40.74
        Andrzej Jabłonowski       NZ     
 10   3 Wacław Rój             .5 DS 13784  81.00 37.50
        Stanisław Cygan        .5 DS 15228
                            -----
                  Suma WK =  33.0
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

 



Imieninowy turniej klubowy 1.10.12
życzymy Wacławowi 100 lat albo i więcej

 

M-CE NR                                   WYNIK    %  PKL PDF
-------------------------------------------------------------
  1   4 Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495 250.00 55.80  3  1
        Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558
  2   2 Maciej Chojnacki      2.5 DS 01260 244.00 54.46  2   
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  3   6 Wacław Rój             .5 DS 13784 240.00 53.57  1  1
        Stanisław Cygan           DS 15228
      8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604 240.00 53.57  1  2
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  5   3 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 226.00 50.45
        Klaudia Simko             DS 15692
  6   5 Michał Kostek             NZ       200.00 44.64     1
        Zdzisław Niemirski        NZ     
  7   1 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135 168.00 37.50     1
        Marian Najmrodzki         DS 15736
                            -----
                  Suma WK =  23.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   448

Turniej klubowy 20.09

 

M-CE NR                                      WYNIK    %   PKL
-------------------------------------------------------------
  1   3 Waldemar Dębiczak   4.0 DS 09558     299.00 62.29   3
        Ryszard Menzfeld    4.0 DS 01495
  2   1 Maciej Chojnacki    2.5 DS 01260     289.00 60.21   1
        Radosław Surowiak   2.5 DS 09652
  3   4 Lech Moliński       1.5 ZP 10988     231.00 48.13   1
        Włodzimierz Kubas   2.0 DS 13584
  4   6 Jerzy Romańczyk     4.0 DS 01604     226.00 47.08
        Bogdan Nowakowski   2.5 DS 09631
  5   2 Marian Najmrodzki       DS 15736     217.00 45.21
        Zdzisław Niemirski      NZ     
  6   5 Wacław Rój           .5 DS 13784     178.00 37.08
        Stanisław Cygan         DS 15228
                          -----
                Suma WK =  23.5
          100% rozdania =    16
          100% turnieju =   480

 



Turniej klubowy 17.09

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------             1   3 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 107.00 63.69   3   2
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   2 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569  97.00 57.74   2   1
        Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826
  3   8 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604  92.00 54.76   1   
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  4   1 Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135  89.00 52.98   1   1
        Marian Najmrodzki         DS 15736
  5   6 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  82.00 48.81      
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
  6   4 Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911  76.00 45.24
        Klaudia Simko             DS 15692
  7   7 Wacław Rój             .5 DS 13784  68.00 40.48       1
        Stanisław Cygan           DS 15228
  8   5 Zdzisław Niemirski        NZ        61.00 36.31
        Michał Kostek             NZ     
                            -----
                  Suma WK =  25.0
            100% rozdania =     6
            100% turnieju =   168

 




Turniej klubowy 13.09

 

M-CE NR                                  WYNIK    %   PKL PDF
-------------------------------------------------------------
  1   3 Wacław Rój           .5 DS 13784 270.00 56.25   3   
        Stanisław Cygan         DS 15228
  2   2 Radosław Surowiak   2.5 DS 09652 244.00 50.83   1   1
        Maciej Chojnacki    2.5 DS 01260
  3   4 Ryszard Menzfeld    4.0 DS 01495 235.00 48.96   1   1
        Waldemar Dębiczak   4.0 DS 09558
  4   6 Bogdan Nowakowski   2.5 DS 09631 233.00 48.54  
        Jarosław Kuźniar    1.5 DS 13185
  5   1 Włodzimierz Kubas   2.0 DS 13584 231.00 48.13
        Lech Moliński       1.5 ZP 10988
  6   5 Zdzisław Niemirski      NZ       227.00 47.29
        Marek Trafała           NZ     
                          -----
                Suma WK =  21.0
          100% rozdania =    16
          100% turnieju =   480

Turniej klubowy 10.09

 

M-CE NR                                    WYNIK    %   PKL PDF
---------------------------------------------------------------
  1   4 Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558 140.50 65.05   3   
        Ryszard Menzfeld      4.0 DS 01495
  2   2 Radosław Surowiak     2.5 DS 09652 119.25 55.21   2   1
        Roman Jankiewicz      7.0 DS 01356
  =  10 Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631 119.25 55.21   1   
        Stanisław Sutkowski   2.5 DS 08135
  4   8 Wacław Rój             .5 DS 13784 116.75 54.05   1   
        Stanisław Cygan           DS 15228
  5   5 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826 101.75 47.11   1   
        Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569
  6   3 Tadeusz Kusik             NZ       100.50 46.53 
        Marian Najmrodzki         DS 15736
  7   1 Zdzisław Niemirski        NZ        95.50 44.21       2
        Michał Kostek             NZ     
  8   7 Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514  93.00 43.06      
        Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911
  9   6 Włodzimierz Kubas     2.0 DS 13584  85.50 39.58 
        Lech Moliński         1.5 ZP 10988
                            -----
                  Suma WK =  31.5
            100% rozdania =     8
            100% turnieju =   216

 


Turniej klubowy 3.09

 

M-CE NR                                     WYNIK    %   PKL PDF
----------------------------------------------------------------
  1   1 Waldemar Dębiczak   4.0 DS 09558    250.00 55.80   3   
        Ryszard Menzfeld    4.0 DS 01495
  2   6 Radosław Surowiak   2.5 DS 09652    241.00 53.79   2   
        Maciej Chojnacki    2.5 DS 01260
  3   4 Wacław Rój           .5 DS 13784    229.00 51.12   1   
        Stanisław Cygan         DS 15228
  4   8 Jerzy Romańczyk     4.0 DS 01604    218.00 48.66   1   
        Bogdan Nowakowski   2.5 DS 09631
  5   2 Zdzisław Niemirski      NZ          215.00 47.99       1
        Marek Trafała           NZ     
  6   3 Marian Najmrodzki       DS 15736    211.00 47.10
        Tadeusz Janeczek    2.5 DS 09569
  7   5 Włodzimierz Kubas   2.0 DS 13584    204.00 45.54
        Klaudia Simko           DS 15692
                          -----
                Suma WK =  24.5
          100% rozdania =    16
          100% turnieju =   448

 


Turniej klubowy 13.08

 

M-CE NR                                       WYNIK    %   PKL
--------------------------------------------------------------
  1   6 Jerzy Romańczyk       4.0 DS 01604    273.00 56.88   3
        Bogdan Nowakowski     2.5 DS 09631
  2   4 Tadeusz Janeczek      2.5 DS 09569    269.00 56.04   1
        Waldemar Dębiczak     4.0 DS 09558
  3   2 Włodzimierz Jaszczuk   .5 DS 15826    235.00 48.96   1
        Krzysztof Baranowski  1.5 DS 13726
  4   3 Marian Najmrodzki         DS 15736    233.00 48.54
        Stanisław Cygan           DS 15228
  5   1 Halina Pietrzykowska  1.0 DS 14514    217.00 45.21
        Zbigniew Skórecki     1.0 DS 13911
  6   5 Zdzisław Niemirski        NZ          213.00 44.38
        Marek Trafała             NZ     
                            -----
                  Suma WK =  17.0
            100% rozdania =    16
            100% turnieju =   480

 
  MENU
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Gramy w każdy Po i Cz o 16:45
  Brydż w Jeleniej Górze
  Reklama